LED Orange Sherbet Auto FB- kokos & Gorilla Cokiees Auto FB- DWC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.327
7.021
258
A tu si negde, videces po njoj, tamo rece da nisi zadovoljan izgledom, dwc moze malo jace i do 1.2 kad su male
Mozda da ti start bude 02 samo zbog hlora da ostane. Samo malo da stasa ona pa ces videti, jos nema korena pa napamet pricamo. Sad tek krece igranka sa vodom, hoces hlor ili ces RO onda obavezno hydroguard koji je najjeftiniji, a radi odlicno posao ili ces greatwhite npr itd
a zaboravili smo da i losa temp vode stvara patogene, matematika na kvadrat, show program tek krece, nece tebi biti dosadno :)
Haj srecno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Isti strain..isti dan krenule
Kokos
8c0c3c8f-d92b-4c03-8fc2-27bf07e14dd3.jpg
DWC
2358b5f5-124a-46ec-9f4a-e1386635142b (1).jpg

ova u vodi mjenja boju kao kameleon...malo pozeleni,pa probljedi,pa opet pozeleni...valjda dok je pH u normali..povuce siroce nesta,pa onda opet zakljuca,pa se duri..
tako i ja...probljedim,pa pozelenim...dignem obrve ,pa zazmirim---
otisla je zena po fosfornu,pa cu joj opet sve nanovo zamutiti,izmjeriti...malo cu podici EC

Voda je 22 maksimalno..17 minimalno
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Samo istrazivanje dok ne nades formulu :thumb: svojedobno sam odustao od dwca ne cak tolko sto zna bit komplicirano odrzat temp vide i nije mi se ulagalo u chillere da to moze sljakat i ljeti kolko su me zivcirale promjene ph kojeg u kanti nisam mogao ustabiliti. Sa velikim tankom duze bude stabilan ph al fuckaj ga kad mi ni stao u ormaric:D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ma cini mi se da orange bas i nije mala od strecanja,a vise volim kada se razvuce onako na mjeru..kao gorilla .
Vidjet cu..malo mi paznju odvlaci ovaj lopoć u vodi..borim se sa njom.
Hoce..nece,pa hoce,pa nece
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Puno je vremena proslo od zadnjeg update-a i puno toga se izdogađalo .
Ona mala u vodi je nazalost neslavno zavrsila i zato postoji nekoliko razloga.

Glavni krivac je majmunska.pardon limunska kiselina koju sam koristio u prvih 10-15 dana..Voda je redovno zamutila nakon 48 oživi bez obzira na sve...korijen je trunuo i na kraju je nisam mogao spasiti.
Drzao sam je na zivotu 3 tjedna ..mozda i malo vise
Mjenjao sam vodu,ali problem je bio hidroton koji nisam mogao nikako oprati jer je vec biljka bila u njjemu.

E sada ...prvi razlog je limunska,ali nije jedini.
Jedan od razloga je i preveliki pot za start..onaj mali mrezasti..u kompletu sam dobio takav pot ,ali od 4litre i vec tada mi je bilo cudno..zasto toliki.!?
Malo je problem postaviti biljku tako duboko,a da se nesta ne zajebe.
Ja sam to govno napunio sa hidrotonom do pola i postavio kocku sa biljkom.
Izgubio sam kontrolu nivoa vode i do kuda je korijen dosao ! U pravilu se postavlja 3-4 cm ispod pota,ali kod mene to nije bio slucaj.
Kod mene je hidroton bio u vodi ,a ono malo korijen sto sam imao ...tko zna gdje je bio i na kojoj visini..predpostavljam da sam utopio biljku na kraju

Znaci ...NE limunska i ne startati u velikom potu !!

Naravno da nisam odustao i necu dok ne uzgojim biljku u DWC-u

Napravio sam od kutije za alat kontejner u kojem cu ubuduce startati dwc
Stane 12 litara vode i ima mjesta za dvije biljke...dovoljno da puste korijen i da ih mogu prebaciti u veliki pot.
795d1965-ac99-492d-95b1-493448d0efd4.jpg e3a0079c-da52-4e47-b666-f76705421ae1.jpg

Ja sam stavio na klijanje dvije za svaki slucaj.
Sada vise nisam siguran koji je strain,ali mislim da je zkittlez ...mozda je i banana !
Nije niti vazno..klijao sam u kocki i cim je pustila korijen prebacio sam je u vodu.
Pot je mali i sve je drugacije kada je tako.
Kocku sa bijkom sam postavio na dno pota sto nisam mogao u proslom pokusaju.
Voda je 3-4cm ispod i vrlo brzo sam dobio korijen koji je ovaj put zdrav i odlicno napreduje.
Oko tjedan dana je stara

3c3eea37-6386-4e36-9466-6d492c783f13.jpg Korijen je u vodi ..par dana i raste kao iz vode haha 7ac648ff-0cbc-405e-a1f3-92408c20b391.jpg

Ovaj put nisam koristi pumpu za topfeed.I

boobleri rade 100 na sat Doslovno sprejaju korijen cijelo vrijeme.
Tako da evo ..
novi pocetak..klapa 3 OC ...u dwc
 
Poslednja izmena: