Out 2014 by Metalmaniac (Mandala mix, Jamaican Dream, Super Stinky)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
davno sam obećao update, ali moram vas razočarati.

našao sam savršen sajt, napravio sam savršenu pripremu, nabavio odlično sjeme, posadio sve, i na kraju stojim praznih ruku...

od 8 biljaka, živ je samo 1 Satori, i on se kilavi i ne mrda s mjesta. divlje svinje su mi uništile sve od reda, gamad dođe i prokopa moje rupe!!!

jednom sam stigao i našao biljku svježe iskopanu kako leži kraj rupe, zabio sam je natrag i nagazio zemlju, zalio je, da bi za 5 dana opet našao tu istu rupu prokopanu...

zadnja nada mi je sjeme domaćice koje sam pripremio i 20 metara bodljikave žice koju ću staviti oko svake rupe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Hebiga,zato je i nezgodan outdoor insekti,puzevi ,krtice itd..pa jos i divlje svinje ..treba se sa svim tim izboriti..:) a jos ove godine kisurine i razne oluje ,sva sreca samo grad da nas je izbegao..ma necemo se predati ,metal samo napred nema predaje..:)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Poz metalaccc
steta semenki.Meni je lubenice spasao od zivotinja elektricni pastiir koji kosta 100 eura a moze se naci i jeftiinije.Ako mislis da ti je super sajt, okruzi sajt kocicim,opases dva kruga zice na 20 i 40 cm i to se poveze na akumulator ja sam koristio stari akum. i drzaoo je 10 dana ladno a ogradjivao sam dva jutra ili ti 11200 m kvadratnih.Ne razmem se bas kolko je povezzano al kontam da bu tebi tih. 500 kvadrata drmala struja i mesec dana sa nekim vecim kvalitetnim akumulatorom.Taman uzmes 10 reg autosa i proveris dal i kako fercera.Nije upadljivo a zveri brzo nauce da izbegavaju tu teritoriju,posebno ako tu nije super slatka socna hladna velika lubenicca.A satori mi se svidja od ganjinog dnevnika a i neko je u niku napissao tipa kko nije satori probao.....tako da nsvijam za njega.......jesi metalni ili nisi...poz od zlog
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Super savet..Zli jer moze malo detaljnije sta i kako to privezati na akumulator..:) i to elektricni pastir gde to mogu naci,i jer se bas tako zove..
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
steta maniac,i za site a opet.. :(
navuc rukavice i okruzit site trnovitim biljem,granama minama itd da nitko nema pristup osim tebe.sljedeci put puj..jbg.i meni se slicno desilo..
drz se
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pablo Escobaar

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nema tog trnja i grmlja kroz koje divlja svinja ne prođe. ako uspijem nabaviti neki rabljeni pastir staviti ću ga, ako ne, onda oko svake biljke po 4 kolca i nekoliko krugova bodiljikave žice...
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Frende metal ,nabavis ti jednu lovacku pusku napravis joj zasedu pa onda bude i mesa a i biljcica..:) pa kad naidje jednom na sajt onda drugi put nece..:)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Meni su ove godine svinje 18 biljaka sve skupa satrale,nema rijesenja za njih osim celicne ograde ili bodljikave,isto tako sam dolazio na site sve raskopano biljke polupozderane leze na podu i to vec velike su bile,neke sam zabio nazad pa su krenile terat.2 navrata sto sam nosio biljke na site su svinje satrale i reko nece 3 put i dam dosta kesa i kupim celicnu ogradu oko sitea i sad eto imam 8 biljaka od pol metra do 2 i 40cm zasad.Vidio sam kako su rovale pored ograde al ne vrijedi vise hehe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kokomarin and sharp

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Manijače, morat ćeš uložiti u mali akumulator, fotovoltaik panel i malo žice (električni čuvar)
Radi 100%, prošle godine razvukao sam oko 10km žice oko polja kukuruza koja su dosta daleko od mjesta a ljudi su oprmu dobivali iz nekih fondova-poticaja...