outdoor 2011 by *jana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Auuu Jano...kako su lijepe...ovo definitivno zasluzuje jedan rep... =)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Lijepo lijepo nema sto :)Nego kako si dobila ovakve grmove,neki trening ili?
 
31.08.2011
23
1
0
39
Jos jedan dnevnik koji mi je nabio komplekse.
Jano nemam ti sta reci nego svaka ti cast za ove biljke,predobro izgledaju.
Koje su visine odprilike? Nema se sa cime uporediti.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Predobro odrađeno , nadam se da ti je oštar lanac od motorne pile . Da se ne mučiš pri sjeći !
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
MOTO-ROLA je napisao(la):
Jos jedan dnevnik koji mi je nabio komplekse.
Jano nemam ti sta reci nego svaka ti cast za ove biljke,predobro izgledaju.
Koje su visine odprilike? Nema se sa cime uporediti.

nisam merila,poenta je bila da neodu previsoko.Nesto su vislje od mene znaci oko 1.60 do 1,80 m vece,a manje 1.00 do 1.20

fotke su poprilicno lose, taman ne uhvatio sumrak ,za desetak dana bice novih nadam se po dnevnom svetlu :sun2:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....jano svaka cast za grmove.....sretno do kraja......
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
poz svima :vb_wave: drago mi je sto vam se vidjaju moje biljcice.
I ja sam odusevljena njihovim napredkom a pogotovo ovom sezonom koja je stavrno :sun2::sun2::sun2:
Meni je ova sezona pocela vrlo zanimljivo:)
Celu zimu razocarana sto mi je propao proslogodisnji grow, jedva sam cekala polece kao i mnogi drugi jel prosla god je bila uzas a imala sam mnogo lepe biljke.
Imala sam obezbedjena dva sajta ali nikakvu opciju za semenke sem iz kupljene vutre nikad nisam narucivala postom tako da mi je to bila zadnja opcija.Ali kad imate dovoljno volje i zelje sve se naprosto samo poslozi.

Onima koji od pocetka prate ovaj dnevnik duzna sam mali rezime :)

Dnevnik sam pocela sa biljkama koje sam vegetirala 2 meseca
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

iznete su out pocetkom 5 meseca ,zbog okolnosti kakav je na kraju ispao sait vise nije bilo fotki i verujem da do kraja nece posto se devojcice posecuju iskljucivo nocu.Ostavljene su da rastu potpuno prirodno sem zalivanja i djubrenja.
Bilo je 19 biljaka od kojih je ostalo 8 devojcica,2 domacice i 6 blubery,haze,kristalica nezna se vise koja je gde posadjena pa ce se izgleda degustacijom i po izgledu morati odgonetnuti sta je sta :icon_lol:
4 biljke su visohe oko 2m i poprilicno su se same razgranale.Bila sam juce da obidjem devojcice i malo sam cupnula za probu,pa makar tu fotku da podelim sa vama:icon_lol:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

oko semenki na kraju nisam morala mnogo da se nerviram dobila sam ih na poklon kao i klonove white widow koje pratite u dnevniku.Meni je ova sezona puna lucky desavanja i nadam se da ce tako biti do kraja .
Saosecam sa svima kojima se zavrsila nepovoljno al posle kise uvek izadje sunce ,ostanite optimisticni bez obzira na sve
jer ako volite i verujete u biljozu to vam naprosto mora biti zivotni moto.

I novim clanovima koji citaju ovaj dnevnik zelim da porucim,citajte sto vise,naprosto morate da budete gladni informacija,razmislite gde ,sta,kad i kako i bez problema cete imati ovakve biljke:icon_lol:


:vb_wave: malo sam oduzila ali posle degustacije sam jednostavno dobila inspiraciju :)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
mene se lajka vse od januške i9haaaa pun meswec:b_jump:

svako dobro do bertbe:icon_lol:
 
12.09.2011
4
0
0
34
Nisam od starta pratio ovaj dnevnik , tek od skoro sam naisao na ovaj forum, ali pazljivo sam pogledao sve tvoje postove i svaka ti cast!
Msm da si zasluzila. Bas ti zavidim! :)
Uzivaj u degustaciji..! :)
 
31.08.2011
23
1
0
39
Extra izgledaju hedovi, ja ne bi imao snage da otkidam hedice pre kraja. Srecno i suncano do branja!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.