Outdoor 2013 domacica topping i LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Drugari kao sto neki od vas znaju a neki ne zadnja dva outdoora su mi propala a indoor zbog odredjenih stavri nisam bio u mogucnosti da gajim. ovaj put sam cvrsto resen da istrajem do kraja, znam da jako kasnim ali sta je tu je.
ovako supstrat je toliko puta pominjana i proverena Terramagma da necu trositi reci.
seme je mix raznih vutri koje je moj drugar pusio zadnjih dana, voleo bih ja neku genetiku da gajim ali situacija je daj sta das.
pre par dana stavljeno na klijanje, juce posadjeno u case od po 1dcl, i kada malo ojacaju idu u prirodu. ako bude mogucnosti dobice terramagmu i na sajtu ako ne morace da se snadju sa lokalnom zemljom. toliko za sada, necu ih slikati jel videli ste male biljkice milion puta, kad malo ojacaju i budu fotogenicne slede slike.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
nije da nisam i od 10 nego sam imao malu kesu terramagme, nece im nista faliti za par pari listova. i hvala.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
pre svega hvala svima na podrsci. i za one koji me ne znaju od pre, ja sam na forumu od ranih dana, jedino sam u vremenima paranoje brisao profile i dnevnike.
iza mene je racunajuci i ova dva neuspela oko 10 outdora i 10 15 indora.
sta im se desilo? pa evo iskreno, pretproslo leto sam silom prilika bio odsutan neko vreme i susa ucini svoje. a prosle godine sam imao porodicnih problema, bio na korak od razvoda i u borbi za starateljstvo moja zena po nagovoru svoje majke resi da igra prljavo. i optuzi me u centru za socijalni rad da sam gajio biljke. naravno nije mogla da dokaze i oni posumnjaju da laze, ali ja istu noc odem i sasecem ih da ne bi imala nikakav adut. zvucu neverovatno ali istinito. oprostio sam ja to njoj, mnogo je mlada i povodljiva i lakoverna bila. krivac je tu bila njena maman koja je imala paklen plan da se resi omrazenog zeta ali je matora vestica na kraju ipak sama sebi jamu iskopala. zlo cinis tako ti se i vraca.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
hvala drugari. evo obecane slike. moje bebice bi trebalo da budu presadjene ovih dana u vece posude samo da vise stigne ta terra magma.
20130513091226.jpg
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Super izgledaju za sad, ako ne mozes naci terra magmu u vecoj vreci onda uzmi npr balkoniu samo da ph pase
Iskopaj rupe bar 20L i sve ce biti u redu
Sretno sa growom i punicom
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Vidim da su ti čaše prozirne. Ako se ne varam de ih omotaj papirom ili nečim tamnim da ti sunce ne piči po korijenu, to im baš ne odgovara.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
tako ce i biti, jos par dana da skupim kesh za neki kvalitetan supstrat, i da ih jednom topiram i odose one napolje