PimplaManov 3 vrste mix-250 hps cool tube

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Na kraju nista samo sam ispra sa ovom obicnom vodom kojoj je ph 7.7 i malo sam zadjubrija sa nekim za limune gnojivom NPK 8 5 7.Malo mi je bed bilo ista radit jer sam cita da je dosta opasno sa vapnom,ako se ne napravi kako triba.Stanje mi se cini malo se popravilo ali se ne pogorsava.Budovi rastu,GWS je lud.Aki zanimljivo je sta najdonji listovi nisu pozutili nego sam veliki fan listovi.Biti ce slika danas ili sutra.
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Evo slika kao sta sam reka.

GWS 29.dan cvjetanja,ima jos za odradit ,a vec je sad opak.Slike su uzete mobitelom pa nisu prekvalitetne,niti sam ima vrimena za posebne namjestaje.







church ce biti drugi dan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Ljudi ovaj GWS ima vec pola dlacica crveno a tek mu je pocetak 6. tjedna.



Do kraja 8. ce biti sve crvene kako je krenilo, a ja sam cak mislija pustit 9 jer kazu iz Greenhousa da je bolje.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Vise gledaj trichome...ne obaziri se na to koliko je posto pistila promenilo boju(sazrelo)
Inace lepa biljoza samo nekako malo cudan color ima!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ova Bijela Psina izgleda preodlicno, jedva cekam da vidim kako ce izgledati na kraju :thumb:

+rep :respect:
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
CaNnabisCole je napisao(la):
Vise gledaj trichome...ne obaziri se na to koliko je posto pistila promenilo boju(sazrelo)
Inace lepa biljoza samo nekako malo cudan color ima!

Hvala Cole.Ma uzeo sam DSRL fotoaparat i sada se jos ucim sa tim postavkama pa zato malo cudno izgleda boja,pokusava sam zoomirat trichome ali nikako da nadem dobro osvjetljenje i crnu podlogu.Danas cu se potrudit da ih dobijem.

He-man,Tropico hvala :D

Haze hvala,moguce da sam je pemalo zelijevao pa je zato posmeđilo cak sam i ja taj osjecaj lagano ima.Evo bas sam negdi oko 3 h ujutro otkinuo jedan malo vrhic ma nije bija veci od malog nokta i to sa donjih djelova.Smota u onu rizlicu za duhan,i popusija jedno 7-8 serija i mislija da nece nista biti.Prvi tren nakon gasenja onako lagan neki energicni osjecaj.Za 5 min kad je pocelo,ruke mi se znojile,srce mi tuklo ubio se ka krava,igrao igru na netu nisam znao sta radim,oci mi se nekako mutile ajme majko komedije.Prestrasno.Danas cu isto probat jos jedan komadic da vidim da nije to slucajno bilo do mene.Ali ja se nisam davno tako cerebral napusio.A kao mislija sam zapalit i ici leci jer moram radit.Drzala me spica jedno dobrih sat vrimena,tek nakon sat ipo sam isao leci.E to je bila sinoc avantura u glavi:D

Jedva cekam da isprobam kad bude ofišl gotovo :D



Evo jedna macro slika meni se cini da su na njoj trichomi mutni,ali jos nisu poceli smeđit.
Šta se misli????
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ne cupkaj breee :D heheh...
Meni nekako izgledaju jos beli providni ali ne vidi se bas najbolje :S a za color nisam mislio na sliku bro mislio sam na hedove,a bilja je stvarno extra!!!
p0z
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma pimpla brale ova tvoja bijela brečina izgleda bas ka i po imenu:)
slbodno je gustaj i pušti je dok listove ne pojede:icon_lol:
er bash mi na to zadaje bestidnica jedna,LEPOTICA prava:vb_whip:
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
:rofl:Ahahahaaha,bestidnica lol.

Ajme kad posiše listove i kad ostanu vrvi,bice to stvarno prava ***** :whacky023:

Evo jedna koja slika.To sam uzea fotoaparat pa sad slikajem cile dane ko lud :sun2:







Evo The church



pozz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Samo pucaj pimpla...lepo je videti ovako nesto!!Church to sam hteo da vidim ;) i ona je :ludaci_lol:
Nego jesi ti nest radio da se svi vrhovi ovako skor pa svi u ravni ili je sama?Dobra stvar kroz ceo grow vrhovi skoro pa prate visinu biljoze.Pravi grm pun hedovine,a tek ce biti!!
p0z
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
CaNnabisCole je napisao(la):
Samo pucaj pimpla...lepo je videti ovako nesto!!Church to sam hteo da vidim ;) i ona je :ludaci_lol:
Nego jesi ti nest radio da se svi vrhovi ovako skor pa svi u ravni ili je sama?Dobra stvar kroz ceo grow vrhovi skoro pa prate visinu biljoze.Pravi grm pun hedovine,a tek ce biti!!
p0z

Bas cu napraviti foto sešn za church danas ili sutra i stavit cu i lemona koji se popravlja bice nesto od njega.Cak smo jucer zapalili ja i frend malu frulu svak po par serija i napusili smo se nelose.A to sam otkinija 2 najslabija vrha da drugi imaju za vise hrane,a i da i ja usput probam.

A šta se tice konstitucije biljke stvarno nekuzim kako mi tako dobro raste.Mislim se da je zbog toga sta imam cooltube i drzim dosta blizu biljke,ali od samog pocetka su masu gusto rasle internode,ali sam ih i dok su bile u vegetaciji drza masu blizu štednih.Vlaga mi je cijelo vrijeme 50-60,tem. po danu 22-ponoci-19.Zrak izbacuje jedan veliki za kupaone kroz cooltube i dva 12cm ubacuju ispod krošnji biljaka.Izgleda ko na onim kratkim prezentacijama od greenhousa.Neznam,mozda sam samo ima jebene sriće.Tesko je reci,sljedeci grow cu bas vidit.A to ce biti Wembley AF.

A Iggy ako te drotovi nanjuse i u guzici ce ti nac :icon_lol::icon_lol::icon_lol::kenny_revenge:

pozz
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
"Evo jedna macro slika meni se cini da su na njoj trichomi mutni,ali jos nisu poceli smeđit.
Šta se misli???? "

nemoj da ti trihomi posmede bit ce prezrela,trebaju bit snjezno bjjjjjjjjjjjjeli! (uzmi povecalo,mikroskop nekaj,ak su prozirni rano je) :) , pistile ti trebaju potamnit onda je to to najveca delicija..
omastio brk..
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
E nije me bilo par dana.Čita sam Grow bible to me i inspiriralo ali sam vec zaboravija.Znaći triba bi ih ulovit taman kad su na vrhu bijeljenja pa skoro da pocmu se smeđit.To bi bilo po mom ukusu.

Evo malo slika koje sa ispucao nabrzinu dok su u mraku..

Ova šta je solo na slikama je Curch a ostale su skupne.

Zanimljivo je šta mi ova church izglea kao dominantna sativa,a tribala bi biti indika.Ima jos 3-4 tjedna nadam se da ce se udebljat malo jos:sun2:

pc282197.th.jpg


Hvala na savjetima!!!!

pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bjelac

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
JEBO TE LED!
KATASTROFA!
ODMAH TO CEPAJ I SALJI MENI!
UZAS!

+rep
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Hehe ;D
jos malo,jos malo ... iako sam sad vec uzea par vrhica i ubijam se vec 5 dana cili dan.ajme,cak i ovaj lemon gazi dobro a nisam to ocekiva jer nije bas pun trihoma.

Hvala bijelac.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.