pitanjce malo malecno..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.10.2014
3
0
1
Pozdrav svima na forumu. :)

Izvinite sto otvaram novu temu,trazio sam po forumu i nisam nasao nesto kao opsta tema za pitanja,ovo pitanje nije toliko vezano za marijanu,tako da izvinite jos jednom i premestite tamo gde bi ovo trebalo da stoji. :D

Kako je vutra skupa a KOREN BELOG SLEZA(u apotekama i mericama se prodaje kao caj od belog sleza)jeftin,hteo bih da pitam jel neko ima iskustva sa ovim? Jel ste probali nekad? Ako jeste,kakav je rad? Drugarica,jako neiskusna,mi je pricala nesto na brzinu,pa reko' da pitam iskusnije..:)

Ovo i delom spada u obrazovanje haha :)
 

Gagiba

Aktivan Član
Probao sam ja Beli slez. Dobar je, mada mu je ukus relativno otuzan ako ga pijes bez secera. Koristi se za iskasljavanje a i kod prehlada nije los.

Ali nikako da povezem kakve veze ima Beli slez sa cinjenicom da je marijuana na ilegalnom trzistu skupa?!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ehh frende moj ako tebi nije stalo do vlastitog zdravlja onda stvarno. Kako može uopće nekome past na pamet pušit nešta samo iz
razloga što to puca. Onda se iseri, osuši vlastita govna pa popuši, kažu da to puše u Indiji beskućnici kad nemaju duhan i kažu da
radi dobro, eto probaj pa javi.
Bez obzira koliko je vutra skupa to nije razlog da se puše kojekakva sranja, vutru nikad i ama baš ništa nemože zamjeniti, niti
radom a niti okusom.
Ja uživam u travi, u njenom okusu, mirisu, aromi i svemu i ne kužim kak da sljez tak nešt nadomjesti.
Ako nemaš para za vutru uvjek je možeš uzgojiti, a ako veliš da nemaš di onda lažeš sam sebe pa i druge, znaš kako kažu
"široka je livada".
 
09.10.2014
3
0
1
Stalo mi je do zdravlja,gde sam rekao da nije? Cemu odmah ovakvo napadanje?

Da ti si vutru prvi put pusio ne da bi te uradilo nego zbog zdravlja,kako da ne. :)

Uzivam i ja u travi i isto tako ne kapiram da li moze to za slez, zato i pitam.

Bacaju se neke semenke pored reke,pa ako priroda da..:)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
dddzoni je napisao(la):
Bacaju se neke semenke pored reke,pa ako priroda da.. :)

ajd ako bi stvarno uzgajao vani malo procitaj ovdje pa pogledaj kad je vrijeme za sadnju, sta ti sad priroda moze dati,, pa dolazi zima!!


e moj bijeli sleze .... :sad2:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
godzilla_facepalm.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nosfic and No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.