Pitanje o LED opremi za uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.05.2022
0
0
1
34
Postovanje svima,

Trudio sam se da procitam gomilu tema i nikako nisam dosao do odgovora za svoje pitanje, mozda i gresim i izvinjavam se ako je negde to vec napisano.

Zeleo bih da kupim LED lampu dovoljnu za 1.2m x 1.2m box za obe faze uzgoja.

Interesuje me najvise model nekog proizvoda tj gde je nabavljen koji je zadovoljavao potrebe tolikog prostora a da je stvarno testiran a ne u teoriji po specifikacijama. Da li neko moze da podeli iskustva sa kupovinom iz Srbije sa aliexpress-a ili slicnih sajtova koji su sigurni i ciji je kvalitet proveren.

Hvala unapred
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.904
256
Imaš temu o LED da se čita nedelju dana :) tamo si zapravo i trebao postaviti pitanje, fa da ne otvaraš nepotrebno novu temu...

Specifikacije gledaš npr na Migro kanalu, on testira čovek skoro sve što mu padne šaka

Što se SRB tiče, kupiš Lumatek PRO u 'ponici i završio si priču

Sretno :wave:
 

Zlatnik

Aktivan Član
30.06.2022
199
2.018
143
@Wendigo e nekoliko puta sam procitao da neko napise kupi u 'ponici u Srbiji, ali nikako da nadjem neki sajt ili nesto vezano. Gde je to jel imaju online?
Edit.. skontao sam skracenica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wendigo

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.904
256
@Zlatnik mora skraćeno da se piše, zbog pravilnika o reklami (forum softver automatski prekrije ako napišeš pun naziv radnje zato)
Ali mislim, to je jedna jedina iole ozbiljnije opremljena radnja u SRB, ne znam da ima još koja sa tolikim izborom, tako da je to - računajući porez, carine i ostalo - linija manjeg otpora u odnosu na online poručivanje iz inostranstva, šta znam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KARTMEN