Podloga za motanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li koristite neku Rolling Tray

  • Da

    Votes: 8 72,7%
  • Ne

    Votes: 3 27,3%

  • Total voters
    11

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Kako se cvjetovi ne bi rasipali okolo ili ostavljali masan sloj na stolu, knjizi ili nekom drugom predmetu dobar izbor je da imate rolling tray naših omiljenih cvjetova ostavit će vas bez nereda za čišćenje, a da ne spominjemo manje otpada vaših omiljenih biljka.

Tacne za valjanje takođe mogu olakšati motanje vašeg cvijeta. To je zato što ih možete držati u krilu što je preferirana metoda mnogih entuzijasta kanabisa. Nema više prljanja vaših radnih ploča ili mučenja da dobijete pravi ugao za savršenu rolnu.

Ovdje šaljite fotografije vaših podloga za motanje cvjetova.

Nekad kad hoću ručno da izmrvim koristim prirodnu poliranu zdjelu od kokosa kupljenu u Yerba Mala.
IMG_20240214_140308.jpg IMG_20240214_140318.jpg

Trenutno koristim Mossy Gaint metalnu tacnu od 34 x 27cm.
Mossy Giant Super Pack (Rolling Tray & Art)

Oh, how sweet the smell of flowers the Farmer thought to himself. Meanwhile the tiny bee had flown up to eye level and finally made eye contact with the bearded human...​
IMG_20240214_140226.jpg IMG_20240214_134705.jpg
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Hvala :)
Lijepe su. Ovu dole crnu sam i ja htjeo kupit prije cca mjesec jer je lijepa ali i manje ofirna za stavit u ruksak i otići na izlet od one gore moje. Nažalost neko je brži bio u šipingu smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Badi

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.533
233
Dalmacija
Super tema da :)
Ja godinama vec od vecernjeg spliffa radim ritual, ne rjetko i rano ujutro dok moji jos spavaju znam ustat i zapalit na miru uz kavu i docekat zoru. To je moja komfor zona i vrijeme za mene i u to upada sto ja zovem “rolling station” :D
Iako bi volio da je nesto vecih dimenzija ali nemogu naci da mi se svidja a da je bas velika kutija ali nema veze. I ova me za sad zadovoljava :)
Btw, nekoliko najbeskorisnijih naljepnica jer u ovom polozaju kutijicu nikad ne drzim :p
IMG_6918.jpeg
Ispod drvene tacne za motanje je skladisni prostor u kojem ne drzim vutru vec par sitnica koje mi ponekad zatrebaju.
A na kutiju sam ugradio dva lanca da drze poklopac u polozaju koji ja zelim i da malene šarke ne pate pod tezinom poklopca i svega na njemu jer bi s vremenom popustile.
IMG_6920.jpeg
Ovako to izgleda u “pogonu” :)
IMG_6921.jpeg
A ovako izgleda u nocnoj/ranojutarnjoj smjeni, meni osobno, najdrazoj :)
(Kutija nije bas toliko sitna gledajuci prema solji, solja je od 8.5 deci pa zato.. :p )
IMG_6910.jpeg
U biti dok ovo pisem dolazim do spoznaje da je nas dragi Mravak samo takav drvodjelac.. u vise navrata mi se nudio da mi napravi muštiklu, cigar spic, moguce da cu ga zaposlit ako bude htjeo da mi napravi bas onih dimenzija koje mi pasu. Da bude KUTIJA a ne kutija :) vidit cemo, veselim se vidjet rolling tacne i kutijice ostalih clanova :) pozdrav! :wave:
Ps. U kamionu uvjek imam limenu manju tacnu spremnu. ;)
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Komfor zona samo takva :) :respect:
I meni isto treba takva jedna kutija za držati sve to ali nije baš sad hitno.
Što se tiče @Mravak-a i DIY izrade to je isto super opcija također može i osvetljenje ubaciti na baterije/punjenje može se naći jeftino da krasi cijelu priču. Naravno to je puno bolja opcija :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Odlična tema, thumbs up friški, jerbo se trima NYCD upravo :D

PSX_20240214_194723.jpg

Koristio sve i svašta, uglavnom stripove - imam ih dosta a pojedini imaju one 'gloss' korice, pa ne ostaje skoro ništa na njima - međutim, prošle godine naletim na ovu keramičku porodicu, kod nekog kineskog fast food-a (kontam da koriste za salatice), i čim sam je video - to je bilo to, zaljubio sam se :Di znao sam odmah kakva je njena sudbina zapravo

PSX_20240215_123907.jpg

(I jedan Somango cvet, nedelju dana kjura)



Žena godinama već koristi kutiju u kojoj držimo 'alat'

PSX_20240215_124028.jpg
Nataložilo se tu bogami desetak različitih kultivara. Ću napravim kuglicu jednog dana, pa da se rastajemo :D

:vutra:
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
@jesam nažalost još nije pao šoping kod njih ali uskorije vrijeme sigurno da hoće.
Sad baš gledam i upravu si čak i piše Rolling Tray.
Fotka je sa neta: Screenshot_2024-02-15-14-08-56-010_com.google.android.youtube.jpg
Meni je žao što je Dutch Poison 2022 povukao pakovanje u metalnim kutijcama koje su nakon klijanja sjemenki mogle biti korištene za čuvanje hašiša, rizli, džoksa.. sada pakuju u ambalaži kao tik tak :D

@Wendigo vala se kod tebe fino nagomilalo :D
Kod mene na tablji se ne primjeti dok se ne pređe prstima :D
Odlično :thumb:
 
Poslednja izmena: