Pojačavanje vutre koja slabo radi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

aib

25.09.2013
3
0
0
znacii, imam dim koji super izgleda, i super mirisi ali jako slabo radi( ni da me dirne!hahaha.. domaja jel ),, pa me zanima mogu li s necim pojacati djelovanje tog smeceta? npr. pospricat s necim i sl. ( al da nije neka skuplja fora tipa , liquid i te fore) mozda nesta iz domacinstva :p


bilo kakvi prijedlozi su dobrodosli!
thnx
 

Prilozi

  • pri.jpg
    pri.jpg
    193,4 KB · Pregleda: 7

aib

25.09.2013
3
0
0
padrito sine , vidim da si ti svoj vech pospricao cim tako muuuudro zboris. savjet sam trazio neki ..

Diva, ne radi se o 2-3 ure bauljanja nego o necem drugom. a sto se tice trovanja zdravlja , samo cu reci da vjerujem da 99% ljudi tu na forumu ugrozava svoje zdravlje jer sumnjam da itko konzumira onoliko koliko je "zdravo" :)
 
17.09.2013
20
4
3
29
nekad sam znao cut neke gluposti da ekipa stavlja speed u zemlju ,,,(ovo ne predlazem ) jer ne znam nist o tome ali kad si otvorio temu pa me zanima jel iko ista ovak slicno cuo ? ali na tvoje ti mogu rec da nema svrhe od toga jer to ona vise nije priroda i nije to to :)
pusi i uzivaj u onome sta si stvorio :D a ostalo zabrij sam u glavi ako vec ne puca ;) ili par puta glavom o vrata pa mozda i osjetis nesta :dada
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
o čemu drugom bi se radilo? osim ako.. misliš to prodavati pa da se ne osramotiš..

ma šta te briga koliko ko konzumira.. kakve to veze ima sa špricanjen? i da popuše 15kg dobre trave, neće in biti ništa a tebi od 5g pošpricane sa mišomoron može biti svašta..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: padrito

aib

25.09.2013
3
0
0
mišomor,, pa daa... a ja mislio rajd. hahahhaha... eto to je to od mog prvog i zadnjeg topica.. yo!
 
23.09.2013
12
7
0
Vutra se konzumira samo uz hranu i sok...Kakva je takva je ne mozes ti tu nista...Svaka trava je posebna...Neka dobar ukus slabo dejstvo,neka jak ukus jako dejstvo...itd itd...Samo ti iscuri to uz hranu...Kao sto je doticni/a iznad rekao/la ne prosibaj zdravlje bzvz :) uzivaj u tome sto trenutno imas..I zapamti samo hrana i sokic :D nista vise... :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
aib de si gurni glavu u kantu vode da dođeš sebi i promisli malo da nisi na krivom forumu. Ako se truješ truj se al nemoj trovati druge svojim glupostima.
Očekivao sam da će netko zaključat ovo brzo, al ništ još.
 
23.09.2013
12
7
0
E da ako si kupovao od dilera pazi sta uzimas...Prvo se raspitaj od korisnika istog dilera..Nemoj da ti uveli neku hemiju da padnes da ne mogu da te skupe 3 dana :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
nije ni raspitivanje uvik 100% sigurno.. danas je teško naći profesionalnu uslugu.. haha.. pogotovo "klincima".. ža mi je jebiga, ako ti je uvalilo.. al to neznači da sebe još dodatno tribaš sjebati..
uzmeš, provaš, ako baš baš nevalja, baciš u smeće i to je to.. ka šta san ja bacila 10g tufine jedanput..

bit će bolje.. nebrini..


EDIT: Ova tvoja sa slike mi se čini stara.. u tome je problem..
nekoć je bila dobra vjerojatno :)
 
26.03.2013
10
9
3
aib je napisao(la):
padrito sine , vidim da si ti svoj vech pospricao cim tako muuuudro zboris. savjet sam trazio neki ..

Diva, ne radi se o 2-3 ure bauljanja nego o necem drugom. a sto se tice trovanja zdravlja , samo cu reci da vjerujem da 99% ljudi tu na forumu ugrozava svoje zdravlje jer sumnjam da itko konzumira onoliko koliko je "zdravo" :)
budi tako dobar pa nas prosvijetli o cemu se to radi ako nije o 2-3 ure bauljanja?
Pod kljuc ovo mentalno trovanje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.