Pomoć/inozemstvo/slanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.04.2013
2
0
0
Hello everyone :)

Uglavnom,prica je kratka pa da neduljim. Radim u Europi,tocnije Austiji i treba mi par savjeta na temu "kako proci carinski pregled?".Dobro bi mi dosla iskustva ljudi koji su slali svojim prijateljima/obitelji/rodbini W u inozemstvo. U cemu i kako kamuflirati,radi se o maloj kolicni do par truba,pa me zanima da li je opce izvedivo da mi netko iz Hrvatske posalje u Austriju,naravno bez ikakvih posljedica za oboje (posiljatelja i mene) :)

(ps ako je netko sa foruma takodjer u Austriji i zna sheme za rijesti bilja nek se javi slobodno,posto sam novi u ovoj sredini neda mi se zaje##vat a ni riskirat posao)

eto ekipica nadam se da ce mi netko pomoc ili bar ugasit ovu nadu o transferu ako nista. ;)

Baiii :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
brijem da ima ovdje netko iz austrije, sigurno sam vidio negdje nekog na forumu. ja bi na tvom mjestu ošao u prvu birtiju, uhvatio prvog konobara za rukav i pitao. di god sam na svijetu bio nikad nisam ostao suh, čak i u arapskim zemljama di je doživotna kazna za duvanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SkyHighatrist
25.04.2013
2
0
0
Haah svi misle da sam policajac ili dio zakona tako daaa to otpada samo pricaju da su pijancine i tjt.cak ni pasos ne pomaze,sta trebao im dostaviti ugovor o radu xĐ :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
(ps ako je netko sa foruma takodjer u Austriji i zna sheme za rijesti bilja nek se javi slobodno,posto sam novi u ovoj sredini neda mi se zaje##vat a ni riskirat posao)
ovako riskiras daljne sudjelovanje na ovom forumu ...molim te procitaj pravilnik foruma posebno 14.tocku dosta samo rigorozni po tom pitanju i obrati pozornost u kojem podforumu otvaras temu...dobro nam dosao frend

https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Razvaljikus, forum te banovao na 3 dana, pročitati "kučni red" i biti u skladu s njim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.