Pomoc hitno molim vas....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.07.2013
0
0
0
Ljudi ako ima neko iz Bga , trenutno sam ovde par dana pa mi treba neko ko moze da mi pomogne da se iscimam ? Inace smaram se sedim sam u stanu cekam upis na faks jebiga,pa ono nije na odmet nekog drustva i zelenila :) Ako neko moze da pomogne nek mi se javi na p.m. pa cemo dalje lako....
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda

Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani. Također diskusije o razmjenama ili pošiljkama nisu dozvoljene da se vide na vutra chatu ili forumu (bila to vutra, sjeme ili najobičnija lampa ili reflektor, pa čak i termometar), smatra se potražnjom ili ponudom. Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju neće biti tretirane kao loše djelo.



ajde sad,paljba


EDIT al si brz Lako Man,svaka ti dala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LakoMan

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
Nešo,nisam ti ja od tamo ali ti ili si balonja ili drot ili si glup pa neznas da je i trava i dalje kazneno djelo! nije mi jasno zasto nakon šta ti i loop i ja damo da si procitas pravilnik ti i dalje potrazujes na pp! al brijem da si drot jer ti nije "stalo" ni do svoje "sigurnosti"!
 
10.07.2013
0
0
0
a de sam drot , brate ja sam ti iza malog mesta nije bitno koje.... Jebiga bas bih sad iskulirao al jbg nema sanse ovde u Bgu ne znam troje ljudi , izvinjavam se za smaranje :))
A i brate ja ni fejs ne koristim znas ne pada meni na pamet to , dok nisam procitao tvoj post.......
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
a, e, lepo imaš ime, pa ću da ti odgovorim, a el to ima veze veze s mozgom, odgovori si sam. Da sam na tvom mjestu, otisl bi na Kalemegdan, ili Adu Ciganliju, i konkretno pitala. Pazi, ja ne poznajem Bg, a i ne znam priču, al sam sigurna, da mi se hoće, da to u Bg ne nije problem. Isto kao ni u mom mjestu, a ni nigdje. Konkretno, pa što bude.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.