Pomoc oko svadbu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.02.2016
0
10
3
33
Pozdrav svima citam ovaj forum dosta dugo, ali evo prvi post za malu pomoc.

Imam svadbu preksutra kod mene u selo, e sad nisam bas nikad duvao na takvim manifestacijama. Ocu da ispusim dobru travu koju ima rodjak koji ce da bude tamo maltene. Ali 90 posto ce da budu neduvaca medju nji tatko majka baba deda prababa cica strina ujna ujka braca sestre od cetvrto trece koleno naovam i mnogobrojna druga familija. Pitanje je dal ili ne? Jeli neko iskusio to?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
ahahaaa komedija
25r30wi.gif
. Zavari neku manju :joint2:, pa sa prababom Cicom u kolo, ahaha :lol:.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
oko cega se neki ljudi cimaju..a ako cega se neki druugi ljudi cimaju :DD

odradi sta mislis da treba..ako ti se duva..duvaj,nemoj se unakazis samo xD
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ako popiješ malo i zapališ mogao bi biti izvan sebe gotovo cijelo vjenčanje.
Radije se nekako drži svadbene droge odnosno alkohola a zapali u tamo malo sitnije sate. Ili povučeš samo koji dim, nikako se prepušiti.
Jer ako se prepušiš vjerovatno nečeš biti sinhroniziran s pijanima, šta bi ti moglo otežati proslavu.
 

ašibulj

Banned
Banovan
18.04.2016
21
24
3
Novi Sad
Ja jedno sigurno znam: Vutra nepodnosi TurboFolk :razvaljen::
Ja sam iskusan sa vujom ali i sa alkoholom. Inače nepijem ali svremena na vreme, retko, u privatnim prilikama volim popiti ali samo kvalitetnu rakiju, i tad strogo vodim računa da se ne prepijem. Piće pijem dugo, a kad osetim da mi je dosta Tad prestajem da pijem.
Meni je dobra kombinacija naduvat se solidno i "umereno" cirkati neku dobru rakiju, u društvu koje je voljno za dobar razgovor i žustru raspravu, Jer Ja tad zvučim kao kad se 20 političara svađa.
Alkohol vozi jezik, a vuja mozak. :makaze:
 

Hosimir

Aktivan Član
05.12.2015
113
518
93
Gdje ti nisi
bio probo, kad se iznjelo da se jede, trpalo se u usta sta se stiglo onda se prejeo kunjo 2 sata na stolici i et tako to
 
13.02.2016
0
10
3
33
Nisam stigo da napisem nesto bio sam u paprike, pa da sumiram utiske kako je bilo i proslo. Hvala svima na savetodavanjima.

Krenuo sam ujutru sa svukuvanje i oblacenje, navuko kosuljce i obu cipelke. Kadeta sam iscupao jedva iz kanal i podjo na svadbu. Prvo sam morao kod snajkini malo na onu predigru pod sator. Bili trubaci sa tradicionalni repertoar, mesecinu, djurdjevdan, kalasnjikov, sabiranje jaganjci. Tu izu jedno 5-6 rakije sa neki iz komsiluk dosli da vide sta ima. Morao sam onako zagrejan i do crkvu. Pop pojao jedno sat i kusur, stavljase im na glave krune, idose si u krug nekolko puta. Jebem li ga sta sve ne. Tu sam malko potego i onu manastirku. Valja se. Jedan brat se vec tu onodio, valjao se u konak od dzoni vokera. Ja sam izbego da odem tamo.
Nekako dodje i glavni ugodjaj i kafance. Mene malo isparilo dotad, stavise nas ni mlade ni stare za jedan od okrugli astali. Na pocetak mi bocnuse ono da nisam zenjen, bio sam al vise nisam, a i tad mi kacili da nisam. Odma kad sedo jedan dalji rod iz Kumanovo se ozari kad me vide posle 12 godine, isprica se malo sa njega popismo nekolko koktelceta plava. Potom kolo, vata se tu sa neke snajke, ripao sam kolko sam mogo. heh nisam bas u kondiciju.

Kako je vreme prolazilo resio sam da uradim ono, napravio sam samo bliski kontakt sa oci sa bajcu u udaljeni kutak. On je tu iz moje selo znamo se od kolevku. Odosmo do wc. Ono tamo mnogo los ambijent. Bacanje pegle, smrkanje sve i svasta. Reko nije to to. Mnogo napeto. Otisli smo iza kafance. Sedosmo na gajbe imali jos i neki pivici. Divota. Zapalismo i izvarismo jedan. Milina nas sunu. Lele kolki smo kavaljeri posle bili, kitismo pevaljku, puko jednu zelenu razbivenu na desetke. Al merak nema cenu.

Otrprilike to je uglavnom ko i svaka svadba, samo sa neku milinu ekstra. hehe imalo je jos dosta toga, al ko da se seti sve.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Reci ti nama, jel' "slatka" bila prije ili poslije duvanja?
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Majstore svaka čast - ti si prvi kojeg sam vidio da je imao "problem" i nedoumicu i da je došao na kraju izvjestiti nas kako je sve prošlo. Najjači su ovi koji dođu s problemom, još zakuhaju frku neku, i onda nikad ne čuješ kako se sve riješilo na kraju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and zxw
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.