pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.02.2015
22
5
3
imam biljku,prije cca tjedan dana je stavljena u zemlju,unutrasnje uzgajanje,zemlja iz dvorista,u jednoj tegli bile dvije prepostavljam male konoplje obadvije pojela nekakva stonoga a u drugoj tegli mislim da imam jednu biljku al velika pol centimetra,uzgajam sa lampom za akvarij
Evo slike

jeli ono malo u sredini marihuana?
 

Prilozi

  • IMG_20150203_163830.jpg
    IMG_20150203_163830.jpg
    203 KB · Pregleda: 33
Poslednja izmena od urednika:
03.02.2015
22
5
3
hvala ti,prepostavljo sam da je ali me cudi kako se tako brzo lisce razvilo a i sama sjemenka je proklijala za manje od 24 h

i zanima me jel ovo veliko zeleno korov ili?

koje je od ovo dvoje marihuana

Evo slike nisam siguran sto je od ovog marihuana

ili ovo
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-02-03-18-56-35.png
    Screenshot_2015-02-03-18-56-35.png
    590,2 KB · Pregleda: 28
  • Screenshot_2015-02-03-18-56-41.png
    Screenshot_2015-02-03-18-56-41.png
    506,9 KB · Pregleda: 24
Poslednja izmena od urednika:
03.02.2015
22
5
3
znaci da obadvije ostavim pa da vidim sto ce biti
Znate mozda kolko sati je najbolje da svjetlo bude upaljeno?
 
03.02.2015
22
5
3
evo lagano napreduje,dodo sam jednu obicnu zarulju u box proizvodi 1200 lumena i jos stednu sijalicu,jako se ljepo ryzvija,kada da je presadim u vecu teglu? I jos jedno pitanje kupit cu jos jedno svjetlo za akvarij koje kombinira plavu i bjelu svjetlost al ima malo lumena,jeli dobra? Jesu li zajsta tolko bitni lumeni?
 

Prilozi

  • IMG_20150213_142412.jpg
    IMG_20150213_142412.jpg
    461,9 KB · Pregleda: 14
19.02.2015
0
0
1
30
Trazim pomoc u Nürnbergu u Njemackoj, preselio sam se prije par mjeseci i sad mi vec lagano sve daje glavobolju.. Trazim vec nekoloko tjedana gdje bih mogao kupit vutru, ili nesto tipa galaxy, rainbow, smokin joe... Sve u svemu bezuspjesno.. :( dosao sam u smar shop i lik tamo naduvan ko guzica a onda mi kaze da su mixevi poput galaxya i tih stvari ilegalni nekoliko mjeseci i sad neznam sto cu.. ?? A nemam mogucnost da svakih par tjedana idem kuci pa da iznova nosim sa sobom i budem u strahu sta ce mi bit na slovenskoj granici jer putujem busom... Molim bilo kakav savijet ili pomoc.. Hvala
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.
 
19.02.2015
0
0
1
30
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.

Sve je to ok.. al btw galaxy je legaln i ostale stvari u njemackoj, u dredjenim pokrajinama, medju kojima bayern,; gdje se ja nalazim nazalost nije.. al hvala svejedno
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Imam ja broj od čovjeka u Weidenu.Ima uvijek dobar hašiš,hehe
No,gle... nemogu ti ga dati jer sam došao do njega preko preporuke,te da ne kompromitiram čovjeka :D
Kad se samo sjetim...
Idem raditi u Weiden,ekipa od par ljudi je već tamo par mjeseci.Izvješća koja dobivamo glede 'života' u toj novoj sredini su jako loša.Nema trave !!! Grad je mrtav !!!
Preselio sam se,malo aklimatizacije i bacanje u potragu.Jedan kafić,drugi kafić,treći ... diskretno pitam konobare ili ponekog gosta kojeg ošecujem da bi mogao biti duvač ... odgovor uvijek isti :(
U Bayern-u ... nema toga ovdje !!!
Na policijskim autima naljepnice ; gegen drogen :D
184125614550262ce26a7a0.jpeg

Tražim već mjesec i kusur dana,zaliha koju sam imao je pri kraju,odgovori isti,nema ... a ja vidim da ima :D
Pomalo postajem StammGast u jednom kafiću i odjednom se otvori 'pipa'.
Upoznao konobare,goste,Venlo ... ideš li snama večeras na jedno druženje u obližnje selo ?
Pa naravno :D
Lijepe 2 godine sam proveo u tome gradu.
Moj savjet ti je da se baciš u potragu.Ima sigurno, samo moraš prvo potrošiti 'dosta' eurića,truda i vremena.Ili ako imaš sreću,pronaći ćeš vrlo brzo.
Druga opcija ti je da sjedneš na brzi vlak jedno nedjeljno jutro,skokniš do Berlina na kavu i tamo si uzmeš nekog doooobrog skanka :D

Ovdje na forumu to nećeš uspjeti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and irieman
03.02.2015
22
5
3
jeli mozda netko zna kako ubrzati vegetaciju kao gnojivom al na prirodnojbazi i da se moze doma napraviti,nesto sam cito s medom al neznam jeli to pomaze?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.