Pomozite mi, hitno je, u policiji ću završiti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
34
Pozdrav svima.Pisao sam sa prijateljem na instagramu, i posvađali smo se.On me je zvao na kafu,ja sam napisao nemam para skupljam za sjemenke.On sad je skrinshotao(uslikao) te poruke i prijeti mi da će me prijaviti policiji.Ucjeniva me.Kakav je zakon,Živim u Bosni i Hercegovini,šta bi policija meni uradila da me prijavi.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
najbolje bi bilo da izađeš iz te "prijateljske" veze, polako i pametno, nije ti to prijatelj, vidiš sad i sam
sjemenke mogu biti i od lubenice ili poljskog cvijeća ;)
nije growanje za svakog, treba znati zatvoriti usta
uhh, nemaš još ni sjemenke, a već se vidiš na policiji
 

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
34
Bio mi je citav zivot prijatelj i kad sam se poceo druzit sa jednim momkom nemoze me ocima
 

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
34
Neznam kome da se obratim,neznam mogu li biti krivicno kaznjen za ovo
 

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
34
Prijatelju,problem je izgleda sto sam ja slao njemu slike skinute sa interneta na kojima ima trava ali nisam govorio da je moja.Samo slike.Mozda ce mu policija povjerovat.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Sjeme nije zabranjeno. Prodaje i kupuje se u ' istrazivacke i znanstvene svrhe'. To je kao da te netko optuzi za silovanje zato jer imas ku@#c. Zakonski je samo THC zabranjen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Blader

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
34
Oslo bodme bože o_O

Nisi na kavu htio ići pa je on uslikao poruke da ćeš kupit sjemenke i ucjenjuje te. :eek:

Ma stavi ga na ignore i gotovo... kraj price.
Nije samo zbog toga vec i zbog prijateljstva sa jednim momkom.U poruci pise poslao mi je danas.Nemam para,skupljam za gudre.A ja cekam samo da provjerim moze li mi ista zbog toga,meni dodju li kucu pretresat ubit cu ga namrtvo.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ma ne priznaji nista ako do susreta dođe uopce..pripazi samo na povjest pretraživanja i sl.,imaj na umu da sjeme nije nelegalno vec uzgoj. Sjeme se prodaje kao suvenir a to i je..pa moze murija provjerit tu tvrdnju,samo NIKAD nemoj dat im naznaku da si htio sadit,nikakva oprema doma ni sl.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ne moze ti policija za to nista, ne brini. Nece oni trositi svoje resurse za nekakava bezvezna dopisivanja na Instagramu. Nisi pocinio nikakvo kazneno djelo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A meni bi cjeli grad znao šta mi 'prijatelj', zeli napravit,a da ne pricam kad bi napravio to..samo budi svjestan da NE SMIS priznat namjeru uzgoja! Eto zalutao si malo al nadam se da ce ti savjeti od ekipe bar malo koristit..kani se toga dok ti je ovakav mentalni sklop..pa ti da imas biljku u kuci ,zapalis i opere te paranoja...ajme meni sta bi to bilo..nikakvi prijatelji kad gajis vutru.nije to floskula vec pravilo koje mnogi nauce tek na vlastitoj kozi(spadam u 1 od njih mnogih)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Rancero

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
34
A meni bi cjeli grad znao šta mi 'prijatelj', zeli napravit,a da ne pricam kad bi napravio to..samo budi svjestan da NE SMIS priznat namjeru uzgoja! Eto zalutao si malo al nadam se da ce ti savjeti od ekipe bar malo koristit..kani se toga dok ti je ovakav mentalni sklop..pa ti da imas biljku u kuci ,zapalis i opere te paranoja...ajme meni sta bi to bilo..nikakvi prijatelji kad gajis vutru.nije to floskula vec pravilo koje mnogi nauce tek na vlastitoj kozi(spadam u 1 od njih mnogih)
Hvala vam svima,Ekipa smo najjača,a nek još nešto kaže ja ga ne mogu trpiti,pretući ću ga.Hvala svima joś jednom.:vutra:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
tenor.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.