Poor man's first closet grow

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

smak420

Aktivan Član
03.10.2013
410
732
93
somwhere over the rainbow
ja sam se u prvom growu vodio logikom kao ti...što manje sjene budovima od lišća oni budu veci :D

sada kad znam šta radim u prosjeku sa jedne grane skidam kao sa cijelog tog prvog growa.

Poslušaj iskusne članove i pročitaj im dnevnike. Njihovi savjeti imaju pokrice u njihovim rezultatima. Nemoj se previše gubiti u informacijama i po youtubeu, growanje nije crno bijeli hobby. Ako želiš nešto konkretno naučiti o growanju, nema boljeg mjesta od vutre org. Zanemari youtube videa o defolijaciji, radije pogledaj barbarossin, stipin ili jednomsemora dnevnik...

probaj baciti kakvo svjetlo donjim budovima ako ti temp dozvoljava, ovako ce ti 1/4 biljke biti 90% uroda, a lišće ostavi na miru.

OP
OP
J
30.04.2020
47
113
33
31
Swastika dolazi u posjet. Na pol cvatnje ih moram sad posijeći pod mus danas. A valjda bu neš bilo od tog.. :/
Najesen upgrade ventilacije, bolji supstrat, odma sa 250w LEDica od prvog dana i 18/4 sa fem Indicom iz shopa, pa na flipu ide još CFLka od 250w uz ledare i bez eksperimentiranja pa bu bilo bolje. Stavim još fotke nakon berbe. Crnicar, nisi se bezveze miješao. Svaki savjet je početniku dobar. <3

Prilozi

OP
OP
J
30.04.2020
47
113
33
31
E jbg, pa zar ne možeš negde da je odneseš napolje ili bilo gde dok ne ode svaja?
Nažalost ne. Morao sam danas porezati i stavit da se suši pa ide u podrum na 2 dana kad svastika dođe u posjet pa dalje opet u sušaru u ormaru.
Jbg..čemu služe punice..

Prilozi

Slavol Žižek

konopljaš
28.11.2018
444
896
93
Oprosti ako je glupo pitanje, a sad je svakako i kasno, ali zašto ih nisi odnio u podrum na dva dana i nastavio cvjetanje kad se svastika ispari?

OP
OP
J
30.04.2020
47
113
33
31
Oprosti ako je glupo pitanje, a sad je svakako i kasno, ali zašto ih nisi odnio u podrum na dva dana i nastavio cvjetanje kad se svastika ispari?
Ne živim u kući i hodnici su mi prometniji neg glavni kolodvor, u šupi nemam neki zaklon, ionak moramo na more idući vikend jer nam se tak oslobodila viksa od familije.. ima više faktora