Potencijalno genijalan način da se bude negativan na testovima za drogu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

VutropuhacSrbija

Banned
Banovan
06.08.2012
16
4
3
34
Srdačan pozdrav, drugovi i drugarice duvači. Dugo sam razmišljao koji je najsigurniji način da se bude negativan na testu za drogu i konačno sam se setio. Treba skoknuti do obližnje knjižare gde prodaju tempere za crtanje (koristio sam ih za likovno dok sam bio u osnovnoj školi). Vama će trebati samo ona žute boje. Na dan kad vam daju čuvenu bočicu koju treba ispuniti svojim urinom, prošvercujte temperu do WC-a (ukoliko vas baš kontrolišu, namažite boju na skrivenom delu tela - dupe ili butine... shvatate šta hoću reći). Kako ste ušli u WC, pokupite vodu iz klonje u bočicu (tiši i diskretniji način od prostog otvaranja slavine), nakon toga uzmite tu kremastu masu žute boje na prstohvat i dobro umutite u vodi. VEOMA JE VAŽNO DA DOBRO UMUTITE BOJU JER AKO JE NE UMUTITE DOBRO, POSTOJI MOGUĆNOST DA OSTANE TALOG KOJI BI POSLE BIO VEOMA SUMNJIV OSOBAMA KOJE TESTIRAJU VAŠ URIN ! ! ! !

Tempera žute boje izgleda ovako:
http://www.papirnisvet.com/photos/products/431/431_IMG_6907-01.jpg

Komentare, predloge, kritike i pohvale željno iščekujem. Slobodno me ispravite ako mislite da grešim jer ne želim da širim dezinformacije.

Uzdravlje. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
...i onda kažu na mladima svijet ostaje, katastrofa!
da nebi bilo možda lakše donijeti nečiji negativan urin u staklenoj bočici od lijekova, malo ga podgrijati upaljačem i uliti u tu čašicu, nego
ti izmislio znanost ko da si Nikola Tesla, samo što tebe logika baš nesluži.
Urin je topal, ima specifičan miris, i nefarba čašu za razliku od tempere.

Dugo si razmišljao, haha, jojjj :clap:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Nije nikad bio na pišanju,pa smišlja način kako bi bilo najbolje a nezna da ;
fotografija0309.jpg


koja stoji na metar od tebe dok pišaš :D
Pa kakvo bi to uopće bilo testiranje na droge ako bi mogao smućkati temperu,hahahahahahahaha
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Drž se Zlo
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :snooze:
Pogledaj vrijeme 03:48, dobro da je mogao pisati :smoke18: :smoke18: :smoke18:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.