Potrebna mi je pravna pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
frend mi je neki dan šetao uz neki put i skupljao orahe,i priča nam "stanem da zapalim cigaru,dignem pogled i učini mi se da vidim biljku",naravno prvo nevjerica,ali prokletstvo je to što ja znam kako izgleda pa priđem malo bliže,nisam ni ušao skroz u polje kad policiska sačekuša,i uhite mene kao da je moje,mislim pustili su oni njega nakon 3h ispitivanja,šta sad može očekivati,bilo je navodno sedam biljki
 

blanker

Aktivan Član
27.05.2012
60
55
0
50
koje su šanse da je slučajno naletio :D

Uz put su obicno divlji orasi(crni orah) kojemu plod nije jestiv... jako malo tjs skoro nigdje uz put nema jestivi ovaj sto vecina ljudi sadi...

ako nema povijest nikakvih kažnjavanja i nista e kod njega sumljivo zatekne u kuci i na licu mjesta ... nek nađe dobrog odvjetnika...

ne znam sto bi mu jos pomoglo... meni ovo zvuci kao da nije sasvim slucajno naletio...obicno se svi izmotavaju s nekim pricama..

jel to bas bilo uz put ili neka divljina bijesna? jel oni imaju neki dokaz da je on tamo nesto drugo radio osim sto je skupljao orahe?

gdje su se uopce oni sakrili ili što vec? ajd da su počupali sve al sačekuša :S
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Moze sedmicu na loto-u, ako je uplatio tiket, ako nije poprilicno je sigurno da nece dobiti nista.
Tako je i sa ovim slucajem. Ako nije njegovo postavili su mu par pitanja i to je to. Ako je njegovo moze ocekivati svasta :)

P.S. umalo da zaboravim. Za pravnu pomoc neka se obrati advokatu, jbg, ovde ako ima koji pravnik nece sam sebi satnicu zakidati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ako nije imao ništa kod sebe (kanister ili sl)...nek' se drži priče a priča je istinita i to je to,nema osnove za podizanje optužnog prijedloga jer je nabasao iz znatiželje...još bi i pomogao policiji tako da prijavi :) kazneno djelo

šteta biljaka :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nista ti meni nisi jasna curo, jel sedam ili osam, mada nebitno. jel znao da su tvoje il setao slucajno, mada nebitno, zelim ti sve najbolje, naravno i frendu. tema ti je kako si zelela

roguz2 je napisao(la):
molim moderatora da mi zaključa temu ili još bolje da je izbriše ako je moguće,i hvala svima na pomoći ali sad mjenjam mjesto boravka,selim se u zagreb i počinjem sa indoorom jer ovo je propalo,frend mi je brao orahe u blizini mog sajta i pao je pod sumnjom da je njegovo,klasična sačekuša,pao je sa osam biljki koje nisu njegove,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
06.08.2011
13
6
0
108
Fora ili ne, ali jednog poznanika su silovali danima, čovjek nema blage veze o ničemu, osim šljake jedino ga zanimaju tići (grdelini, lugarini)....
Uglavnom, iz gajbe su tići pobacali sjemenke kojima se hrane, a u mixu ima i konoplje. niknulo par biljčica. e da si vidio belaja...trkelj, pas, prijava....ma ludilo...
Hrpu para je morao tip pljunuti, na odvjetnika, na analizu biljke (da se dokaže da je to konoplja-hrana za ptice), o živcima da ne pričamo, bori se čovjek, a nema pojma protiv koga ni protiv čega :sadbanana:
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Ako stvarno nije njegovo, mozda postoji mogucnost da ga se testira na detektoru lazi...

Ukoliko se pokaze na detektoru da "nije kriv", valjda to sudu nesto znaci... Valjda ne postoji bezveze ta glupost... :icon_confused:
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
kakva je to sacekusa di budale skacu cim vide nekoga da prilazi to su idioti pa oni nemaju nikakav materijal da je on tamo dolazio prije, danju nocu, sadio, bavio se oko tih biljaka ili slicno. svako ziv moze tako i to realno naletit na bilje di murija ceka u zbunju i sta je odma on kriv? sve je njegovo, ma daaj burki to treba razbit na sudu ako do suda dodje i trazit ispriku