Pozdrav funny raiser'i!

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
04.01.2010
6
1
0
29
www.myspace.com
Puno pozdrava i da ste mi svi zivi i zdravi. Ja sam iz Zvornika imam 18 godina i dobar sam djak. Vutra je postala moj hobi davne 2005. Pusim barem jednom dnevno, cisto da ostanem u shape'u. Mrzim da rolam i rjetko pusim sam. Za mene ja je sve ovo jedna smesna drustvena igra i sa njom nikad necu stati. Na preporuku druga xarabasa sam se prijavio na ovaj forum sa namjerom da procaskam koju sa ljudima mog tipa. Toliko za sad. Stay high, sve najbolje i zivite punim plucima!

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
ok čovik, pozdrav, dobrodošao. samo bi ti preporučio da skloniš svoju sliku s avatara i ne davaj okolo svoje informacije. Kad drugi ne misle na svoju sigurnost, mi mislim na sigurnost drugih, na silu :)

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
5.277
7.841
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa dobro neki ljudi nisu paranoja. Mada danas mozes stavit svaciju sliku sa facebuka na bilo koji forum. Ako covjek ne uzgaja i zaboli ga...sta znam valjda od osobe do osobe.

OP
OP
Cecin
04.01.2010
6
1
0
29
www.myspace.com
Hvala, hvala i nista se ne brinite, ne uzgajam, nemam cega da se plasim. Ako ovo sto radim mojima ne predstavlja problem valjda nece ni vama. Ako slika smeta stavicu nesto drugo.