Pozdrav ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sretan dolazak.Nista,otvori dnevnik pa pokazi nama i Pow-u kako radis sa devetogodisnjim iskustvom.
 
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
CAM00004.jpg


kasan start ove godine ,sta je tu je vidit cemo koliko ce narast u vegi ,rokam plantelu 4-5x od preporucenog nakon 3.tjedna ,topiram drugi kat cim izade

da 9 godina sta se svi toliko cudite? mi kad smo bili klinci nista sladoled i lizalice samo cka i cibu daj je bilo hahaha

@Paranoja Man dolazak sa stilom haha. sto da ne?mislim da je sve ok . lik me nesto napo sta f1 ovo ono pa necu presutit ako je f1 biljka mozda malo grubo izgleda ,ali nista bezobrazno nije receno i mislim da nista zlonamjernoga nije bilo s njegove strane niti s moje tako da ne vidim problem ;)
 
Poslednja izmena:
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
hvala svima na dobrodoslici skoro pa zaboravio :D

imam jedno pitanje dali je tko growao os SweetSeedsa Cream Caramel???
dobio sam par komada djaba ,procitao sam sve o strainu ,ali me zanima info iz prve ruke zahtjevnost growanja ,kako podnosi topiranje i pregnojavanje i dim kakav je :D
 
08.03.2015
149
125
43
34
Dobro došao na forum.Nemoj se ljutit ali nemogu se gotovo ni u kojem pogledu složit sa tvojim tvrdnjama.Od 16god. da sadiš u sjeverozapadnoj Hrvatskoj sa takvim bahatim hvalisanjem nebi izdržao 9 dana da te murija ne ćopi.One čašice sa pokušajem sadnje izgledaju kao da su se djeca igrala a ne tako iskusne barabe.Sretno dalje,čekam da nešto naučim.:idea:
 
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
valjda ti znas :) casice idu za koji dan van ne vidim smisao tegle ovako ih je lakse preselit..stvar logike nick ti sam kaze outdoor croatia .
nisu bezveze sve spremne u kutiji od cipela ,sve ima svoje zasto .nije bezveze stiropora 2x vise nego sto bi trebalo biti ,iskustvo mi je pokazalo da biljka u tavim uvjetima puno bolje starta.

ko kaze da od 16.dogine sadim ?? rekao sam 9.uspjesna sezona.imao sam dva tri propala growa prije toga.jedne godine su musici bili jedne sam sam zaj stvar sa gnojenjem .
tad nije bilo foruma ,videa i pm sve je bilo stvar pokusaja i pogresaka.
tada kad si pao dobio si 2-3godine ,a ne ko danas frend za 100+ stabljiki u inu godinu i pol dobio .s time da je poznat policiji od prije sto zbog belog sto radi gandje.
tada nije bilo yt i sto videa
nije bilo informacija na svakom cosku
nemoj mi solit pamet molim te.ja znam dobro sto radim .
imate na forum desetke tisuca ljudi ,a rokate automate na 18-6 rezimu
sadite automate u casice od jogurta upravo sam vidio 2 takva slucaja u dnevnicima o cemu pricamo???
bahatost i reci sto mislis bez dlake na jeziku su dva razlicita pojma ,nemam se sta hvalit strancima po forumu nista mi to ne znaci u zivotu .ovi plusevi minusi mislis da mi to nesto znaci?? ko zemlja ispod nokta ,sto se i vidi po provedenom vremenu ovdje kada nadem neku zanimljivu temu da nije copy paste sa stranih foruma mozda se malo i zadrzim.

medalju treba dati ljudima koji imaju volje i zivaca nekoga neiskusnog uputiti ,pokazati mu put ,a sve je vec milion puta receno.iskreno mislim da je to ne bih mogao tako da svaka vam cast iskreno ,mora da imate debele zivce i jos vise volje .respect
 
Poslednja izmena:
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
svatko ima pravo na svoje misljenje ,ali mislim da je sve receno u mojem predhodnom postu.ako sam sta netocno rekao slobodno me ispravi.boze sacuvaj da si me povrijedio sve je 5 ali ocito neke stvari ovdje treba crtati
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Autdorac iz Hrvatske, de si ebo te Lesi :) Opusti se bre, al si svadljiv... ko da ti nijedna nije dala godinu dana :D Ova tema je počela sa negativnim vibracijama, a me no like it ! Upoznalu smo te, poželjeli ti dobrodošlicu, i to je to .... Nemoj više o uzgoju ovdje gdje se novi članovi predstavljaju, već nastavi tamo gdje valja i trebuje.... Ili otvori dnevnik uzgoja, ili osmisli neku temu u podforumu "Vanjski uzgoj" , pa nam tamo predstavi svoj rad i iskustvo. Ja lično jedva čekam, vjerujem i ostatak zajednice pasioniranih growera ;) Odenak traži da ti stave ključ (ako neko od establišmenta to saam ne napravi), i nastavimo zajedno u novom, dobrom raspoloženju.... bez zatezanja i konfrotacija !!! LP meeen
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Hammer 2
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
upravu si slazem se bad vibe ,nije cka problem nikad bila nego temprerament je takav kakav je ne volim da neko prodaje muda pod bubrege jer je procitao 10postova na forumu i sad ce me nesto uciti.alergican sam na glupost .i sa ovim takoder slazem. moze lock nema se tu sta previse pisati sve je receno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.