pozdrav vutrasi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.01.2016
81
75
18
evo nakon 7-8god uz neke prekide napokon da se prestavin.od rata se druzin sa najdrazon biljkon(uz masline smokve žižule praske...)growan 7-8god vanka a 5 unutra.bice slika posli.taman san udrija jednu pa mozak nekako nepovezano.vec dvi ure se borin sa mejlon lozinkama....jer san kompjuterski nepismen ali san radi vutre odlucija sve prepreke svladat ma kako to glupo zvucalo ali rađe kopan i u prirodi setan nego buljit u ekran.ovo tipkan uru ipo(taman kad san otipka pas izgulija kabel)doslo mi je da zaplacen.svima da budu lipse biljoze u ovoj.umorija san se buljit u ekran i provjeravat tekst jer dio tastature neradi bas najbolje pa toliko za moj prvi post
 
05.01.2016
81
75
18
skonta san kako smanjit i prominit avatara.na slici amnesia haze auto od rqs vanka u pitaru uz pomoc cilija a da to nije zna.spasilo me sta san dobro proucija tvoj opus i moj naklon.iman u planu led grow pa bi ima par pitanja jer san u nedoumici a iman samo jedan pokusaj tako cila opreme sta mi fali tribala bi bit slozena izprve.dosad san koristija prvo hps400 pa posli hps600 uz svu opremu dobru ali led nula bodova.da ovdi naslavin ili me uputite di?