Problem s biljkom ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.01.2012
0
0
0
32
evo posto sam novi na vutra.org imam jednu molbu!!!
naime trebala bi mi jedna pomoc posadio sam 20 stabljika prije 40 dana i stabljike su mi veoma male,imam stedne zarulje u boxu (500 vata),stabljike sam obrezao nakon 2.para listova!!!trenutno su na 12/12 visoke su oko 10-15cm i sada su pocele pustat po dvije grancice tamo gdje sam ih obrezao.!!!
cini mi se da su pre male nakon tolikog dugog vremena posto vidim da svima nakon 6 tjedana stabljike dosta bujaju za razliku od mojih....postavit cu slike danas popodne!!!!stabljike su na temperaturi 29%C te vlaga biljki je 48-50.
presadene su u 1,5l tegle.zemlja je kupovna nije iz vrta,zaljevam ih svaki drugi dan.
molio bi da mi netko pomogne,unaprijed zahvaljujem
 
06.06.2012
27
0
0
48
cao svima, nov sam danas sam se registrovao, imam par pitanja iskreno ne znam ni kako se pise ovde na forumu pa molim da mi se ne zamera ako sam pogresio. imam grow i zanima me da li je dobro koristit destilovoanu vodu tokom citavog procesa?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
imas 158 postova gore na baneru Kvalitet vode i koliko je bitna, jel moguce da nisi video, 7 banera u oci upadaju
 
23.05.2012
0
0
0
32
Molim vas, proklijala sjemenka, ono bijelo, u zemlju ide prema gore ili dole?.. citao sam obje informacije, nije mi jasno?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
najjednostavnije receno, ako je klica buduci koren (a jeste), razmisli da li raste u zemlji ili iznad zemlje, pa shodno tome postavi i semenku
 
23.05.2012
0
0
0
32
zahvaljujuci tebi, napokon mi je izrasla :), i mnogo sam sretan zbog toga.. Iskreno, fino raste.. za nekih 7 dana, dva lista su mi narasla na nekih 3-4 cm, i sada radja nova dva, koliko vidim.. Ne znam da li je to ok, ili nije, ali koliko vidim jeste.. Ali imam jedan problem, na vrhovima listova, gotovo da je neprimjetno oku.. ali vidi se, na kraju ima nesto kao smedje, dakle nije zelen list.. ali to je mozda koji milimetar... Zanima me sta je to u pitanju, i ako je kakav bad, kako da rijesim to.. Hvala unaprijed, i hvala na vec jednoj informaciji :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Koje god pitanje da imaš...vjeruj mi već je postavljeno i odgovoreno tijekom godina....moraš ćitati forum i naći kako i šta..kontaš brale...jer na šta bi forum lićio kad bi svaki dan 20 novih ćlanova postavilo ista pitanja a mi im svakom pojedinaćno odgovarali po 1000 - ti put...znaći imaš miša,imaš net,imaš forum...sretna potraga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.