Provjereno - Štedne Žarulje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.01.2013
32
38
18
55
Eto nisam znao di da stavim ali sam ugledao na tv-u da je u ČETVRTAK u 22:00h na Novoj Tv u emisiji ''Provjereno reportaza - Prava istina o stednim zaruljama'' ili nesto tomu slicno.. hehe Pa pomislih da bi mozda moglo biti dobro pogledati. Ako sam fulao temu ispricao bi se unaprijed.. Pis :b_woot:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
i šta sad? Otvorija si temu, vjerojatno u krivom podforumu jer sumnjam da će na provjerenom raspravljali kako su stedne dobre za unutrasnji uzgoj, nisi beknija ni Š o štednima nego ono...i ja sma jutros bija na wc-u pa se nikome pohvalija nisam :trololololo:

Vjerojatno će se raspravljati o štetnosti štednih žarulja, njihovom zračenju, živi u njoj itd...štedne ž zdrave nisu svakako...ali nije mjesto temi ovdje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ni ja ne kužim bit teme....ako je rijec o emisiji "Provjereno"..di je link?..... i definitivno tema nije na ispravnom mijestu.....a ako se želi potaknuti rasprava o štednim žaruljama...iskreno ne vidim šta se tu ima raspravljat....s lajickog stajališta....vjerujem da ovdje nema nešto ćlanova kompetentnih za neku raspravu "od struke"....tako da šaljem temu na groblje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.