Prvenac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2017
364
1.060
143
Ako se oporavlja i dobivaju nazad zelenu boju jer si podigo svjetlo onda im je svjetlo jako bilo. Kazu, sto je jaci intenzitet svjetla one mogu pojest vise hrane i brze.
Nebi im škodila hrana, samo nemoj jake doze i nista im nece biti. A ovo da zaljevas nekolko puta cistom vodom nemas potrebe. Pokazu one sve sta im fali ili cega im je puno ili da negdje grijesimo. ::volimj::
 
07.10.2018
80
76
18
Ako se oporavlja i dobivaju nazad zelenu boju jer si podigo svjetlo onda im je svjetlo jako bilo. Kazu, sto je jaci intenzitet svjetla one mogu pojest vise hrane i brze.
Nebi im škodila hrana, samo nemoj jake doze i nista im nece biti. A ovo da zaljevas nekolko puta cistom vodom nemas potrebe. Pokazu one sve sta im fali ili cega im je puno ili da negdje grijesimo. ::volimj::

Druze hvala puno na pomoci!!! Stvarno bi bilo tesko bez ovog foruma :) Evo imam jos nekoliko pitanja !
1.Da li da tnt stavi polovinu doze ,recinu ili 4 doze?
2. Procitao sam an forumu da mogu da dodam tnt,root,super vit i zyme sve u jednu flasu?
3.Sta mislite o knjizi: The Cannabis Grow Bible: The Definitive Guide to Growing Marijuana for Recreational and Medical Use
 
07.10.2018
80
76
18
1. Možeš pola doze, i nemoj više.
2. Da, možeš. Sve u istu bocu, pa u vodu ili kako ti je lakše.
3. Ništa ne mislim:) Za mene je Vutra.org, jedina biblija:)
Generalno, malo se skurile no tome je i pridonijelo to kaj čekaš sa presađivanjem. Sve u svemu, ako si primijetio da ide na bolje, odlično.

kod mene ima samo glistenjak da se kupi i nista vise :/ Pa cekam dok stigne do mene
 
07.10.2018
80
76
18
Pa iskreno zivim malo dalje... Pa brza isporuka i nije tako brza :/ ja se nadam do ponedeljka da ce stici zemlja. Jel mogu da krenem sa lst? Tipa da krivim biljku sastrane da joj izraste novi vrh?Gledao sam klipove ovde na sajtu kako se to radi? Trebala bi da mi stigne i mreza za SCROG zajedno sa zemljom .
 
07.10.2018
80
76
18
Ne bih toping radio, zato sto sam malo ne strpljiv. I nisam bas najiskusniji pa da nesto ne sjebem. Mada ako ti preporucujes, ja cu ih uslikati lepo pa da mi kazes de da ih secnem?Pre toga bih jos jednom obrisao boks sa asepsolom i alkoholom.Da sprecimo moguce infekcije :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
A napisao sam u mentorskom, da pusti kako je dok ne presadi ali čoek me 3 puta pita da li moze Lst, a nema smisla ista pitat vezati dok ima vrh gore jer bas pojedine nisu ni narasle do te mjere. Bome ni slike nisu bog zna sta pa je tesko i procjenit u kojoj mjeri se oprovaljaju.. sve u svemu, sta reci.
Neka čoek procjeni, sta zeli od growa.
Ali opet vraćam se na prvi post, presadi pa kemijaj,neznam čemu zurba tolika.
Sve u svemu dapače samo ti nabaci slike.
 
Poslednja izmena:
07.10.2018
80
76
18
Pa dobro ako ne se to radi posle presadjivanja onda cu ih tada slikati za to?Ok nisam video poruku u mentorskom kutku. A najveca biljka ima vec 5 nood-ova ili nudova nisam siguran kako se pise :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma druze poanta je stres, još su male a imaš ga gomilu vec na samom startu.
Od blizine svjetla pa do samog nepresadivanja do danas jer eto nemas zemlju trenutno.
Najbolje od svega, bi bilo lijepo presaditi pa kada se prime lijepo radis sta oćeš. Generalno toping se radi na 4-5-6 katu, ovisno o broju grana koje zelis i na pojedinim biljkama je vrh trebao bit capnut. No, ajmo po redu. Presadi, kada presadis idemo dalje.
 
07.10.2018
80
76
18
:grob:alo đe zapelo :)
čitam na vutri,biljke ti odapinju
šta se dešava
zašto nisi još presadio:crazyd:

Zato sto treba 15 dana da stigne posiljka iz bg do mene :/ Nista strasno samo su bile zedne! Posto su mi mnogi clanovi i mentor rekli da ih previse zalivam.Ja sam produzio jedan dan pa se desilo ovo. Namucio sam ih. jadnice :/

Trebalo je u ponedeljak da stigne, a pre neki dan sam saznao da je to drzavni praznik :/ tako da u utorak ocekujem