Prvi out by vu fila, seed unknown

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2013
80
75
18
Jest trava od kosenja,stavio da malo sakrijem mjesto kopanja,sve livada i smede rupe od zemlje se vide.
Sta s duhanom,pomjesat s vodom il sta? Kolko dugo bi trebo stojat u vodi prije prskanja?
Radije bi izbjego prskanje kemijom ako je moguce.
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Podpisujem sve što je LOoD rekao. I još je gore, nije upitanju suha trava već sviježe načupana koliko mogu vidjeti.
 
20.02.2013
80
75
18
Svjeze pokosena trava ,imam vocnjak u blizini pa kosim i radim na vocnjaku,Mogu legalno ic na sajt i bit po cijeli dan tamo,obavim sve a i u vocnjaku stignem napravit sta treba.

Zaboravio sam naglasit da sam sipo benzin oko biljki,tipa par metara od stablji,gdje korjen nece doc,cesljo susjedovog psa sad kad mjenja dlaku i dlake rasuo po sajtu,da rostiljam u vocnjaku i kosti bacam mesozderima oko sajta,u nadi da ce biljojedi osjetit miris mesozdera i od***at sa sajta.I kad se napravi navedeno osjecaj je vise nego dobar.

Situacija mi dozvoljava da mogu cesce boravit na sajtu pa mi to olaksava stosta,preventivne mjere su jedna od stavki.

Travu cu maknit na inicijativu L0od-a i Lazarus Led-a,hvala obojici za info,ni nakraj pameti mi nije bilo da bi to mogla bit bitna stavka.

Live forever :vutra: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Sad sam tek iso ponovo pogledat slike. Nije to nista strasno. A mix mozes spricat gdje god zelis. Ja sam cijelu biljku pospricao, citaj: namocio. Al to je sve kikiriki. Meni bas i nije previse pomoglo, ili karenca nije nesto duga.
Bez straha sa tim mixom, nista od toga nije otrovno za biljku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vu fila
20.02.2013
80
75
18
Half update.

1.6.2015

Citave sedmice bez sunca,bila tuca,mraz,katasrofa..
Otiso na sajt da cekiram jel sve ok s zadnje dvije koje su posadene,zive su.
Tek sad vidio da su slike lose ispale al evo.
Frankestaina i novog starog clana copora poslikam iduci put + nove slike od ove 3 koje sam sliko sad.

Evo dva naj novija clana
IMG_20150530_193802.jpg IMG_20150530_193809.jpg
Frank jr.
IMG_20150530_193758.jpg

Dva - tri dana przi :sun2: i ocekuje se nastavak lijepog vremena,bilo puno kise last week, za ocekivat je da ce sad krenit malo zesce uvis.
Peace out.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doon and Kimi89Srb

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Na kojem si kontinentu ti? Meteorološke karte pokazuju zadnji mraz na područiju balkana prije 27 dana i to po najvišim vrhovima. Ako nisi s aljaske ili sibira onda si malo pretjerao. Za 19 dana prvi dan ljeta ti o nekom mrazu pričaš.