prvi outdoor dnevnik by hardbluesman(!)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
u pjesku nije problem sigurno ja bi prije reko da je to neki temperaturni stres od ludih temperatura ovih dana jedan dan je 7c ujutro a drug 14c a dnevne temperature osciliraju tokom dana i po 15 c mislim da je od toga malo hladno malo prži ti sam promatraj friske listove kaj ce tek izras i ak oni ne pocnu zutit bice one ok a domacicu to nepogada tak jer joj je u genetici vjerojatno isto ili slicno podrucje gdje je rasla pa se genetski vec priviknula drzim fige da ti se SHAMANI ozdrave jer bi stvarno htio vidit to i procitat smok report bluse drzim fige:)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bubnina sajt.... mislim da je od zemlje sta drugo moze...........? to ko zna... mozda je cek i prejaka al nebi trebala biti..... imas dosta biljaka tako da je nebi brinuo pa cak i da jedna zenska na kraju bude treba biti zadovoljan samo ti presadi i mozes kupiti jos neke kupovne i pomesati na sajtu sa prirodnom dobro zali i to je to.......
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
ma tako i bude,nije bed u količini,samo da i jedna uspije,to me brine!! sutra ću kupit zemlju,i presadit van,samo neznam koju zemlju moram uzet,jel potrebno kupovat terramagme i composane? skupe su dosta,pa neznam jel ima koja je ok za out a da nije tolko skupa?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
definitivno je problem zemlja , susa i sunce.... presadi na sajt sto pre ... zemlja mora biti sipka nesme biti stisnuta koren mora imati vazduha a kod tebe nema zbog peska ....

mozes malo peroksida u vodu staviti al ne znem koliko se to stavlja posto ja to nikada nisam radio ,,, ja sam razbijao zemlju sa obicnom sodom al nije preporucljivo al ne moze da steti ako je voda soda... neko obicna najjeftinija .. al bolje bi bilo po meni da ih pesadis.... i molo rukom poritiskaj tu zemlju u kojij je sad da se razdvoji al nemoj ostetiti koren..... pazi....
nejbolje bi bilo da radis to sto mislis da je dobro pa ce biti ok .....
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
Prvo i osnovno..presadi u veće posude i kakva ti je to zemlja??? izgledao očajno??

drugo..te boce su prozirne..korjen ne smije imati svjetla...ne prozirne posude...

Kupi kvalitetiju zemlju...meni izgleda kao da ima fali N-a (dušika), ali to ceš riješiti sa presađivanjem....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma nefali im nista samo nek presadi vidis da lisce rdjavi ,, ne bledi na nedostatke ko da gori pre...... ako si iz srb kpi si slavol mozda pomogne ...... ja ga koristim kao lek ......
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
ok,onda idem po 20lt composane odmah i odmah ću je presadit u composanu i perlit,odrezat ću listove i zalit sa vodom sa h202 dans kupio,nadam se da će bit ok!! hvala vam svima najljepša,prekosutra updejtam,nadam se da će se oporavit do onda! hvala još jednom,kraljevi ste! kad se legalizira,ČASTIM :-D !!!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja ti savetujem da neseces liste od takve mlad biljke sama ce ga ona odbaciti ako bude potrebno....

tebi veci stres od ovoga vise netreba a sigurno ce biti stres kad ga saseces... tebi lisce nije bolesno da bi morao da ga odstranis nego lisce je takvo zbok neke tvoje greske....