Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.09.2014
26
96
13
Između jave i sna
Pozdrav sljedeću subotu planiram prvi put probati i zanima me malo kako što :D

Pročitao sam sve teme tu ba foru prvi put ali imam neka svoja pitanja pa krenimo:

1. Pijem neke tabletice mogu imati kakve nuspojave radi toga? radi se konkretno o imunosupresivima :D
2. S menom bude naj. prijateljica jer sam čitao da je bolje ako si s nekim, ona je već probala 2 puta i veli da je ona nešt i osjetila.
3. pošto na postavljeno pitanje pod 1.) postoji mogučnost da bude mene možda jaće lupilo radi tih stvari?
4. je ko od vas požalio kaj je probao? :D

prestao sam pušiti prije nekih 3 godine ali si znam zapalit s vremena na vrijeme cigaretu u društvu bude mi to onda neki šok ili nešto? ajde iskusni uputite me malo, ja sam od onih koji voli sve znati unaprijed da nebude iznenađenja :D

p.s. promješati s puno duhana za prvi put ili malo?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
samo sam bacio oko na te imunosupresive..spominju se tu neke transplatacije, ako je bila neka transplatacija onda se strpi jos sa svime sto ne valja.. ne bi te trebalo jace lupiti zbog tableta :) ja nisam pozalio al ima sigurno netko da je, al vecina nije pozalila :D najbolje pomijesati pola pola (duhan-trava) i ne uvlaci odma ko u filmovima (mogao bi pozaliti) nego za prvi puta pusi normalno ko cigaru.. poz
 
08.09.2014
26
96
13
Između jave i sna
Prošlo već dobrih 3 i pol godine tako da nije ništa svježe i doze su minimalne :D alkohol konzumiram normalno na te tablete bez ikakvih posljedica :D A hvala na savjetu što se tiće uvlačenja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
08.09.2014
26
96
13
Između jave i sna
Znači prvo lagano potegnem 2-3 komada i pustim jedno vrijeme? (ovo bude sad neiskusno ali kolko uopće to gori dugo? :D ili kaj se ugasi nakon nekog vremena ili kak? ) sori na newbie pitanjima..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.806
2.698
Weed California USA
Potegni 2-3-4 dima koda cigaretu pusis...nemoj se "punit" pa drzat ili kajaznam...da te nebi opizdilo :D sam ce se ugasit ako su celulozne rizle....pa pricekaj 10-15ak minuta....ak nist....ponovi postupak :D kad pocnes osjecat "knedlu" u grlu i suha usta...znas da pocinje polako
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
opteretia si se pitanjima.. al četvrto je najjače!! nevirujen da je itko ode požalia šta je proba, šta ti je, haha.. daj se opusti malo.. nemoj ovako kad i nešto drugo budeš prvi put iša radit..
šala mala, nemoj zamiriti.. uglavnom, šta manje znaš, to bolje..
pripremi litru vode i kil jabuka i bit će to jedna nezaboravna subota..

have a nice time :wave:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.806
2.698
Weed California USA
jooojj Divaaa :D jabuke poslje dimljenja hahha.....slane kokica pa 2-3 jabuke....i napolitanke ak ima :D malo spamam....al si me sjetila sa jabukama hahahha
....samo polako i opusteno Iv_inf ....nije to acid ili trip da imas tremu od probanja :p
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
prie godinu dana nije bilo izlaska da nisan sa sobon nosila obavezno dvi zelene jabuke u torbi.. HAHAHA.. svi su mi se smijali, al kad bi svi ogladnili nakon dvi ure chillanja, ja san se smijala njima..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe
08.09.2014
26
96
13
Između jave i sna
Domar cesto je frendica kod mene na filu pa nista :p bez brige :D

Naci jabuke? To mi se svidja.. volim jabuke :p hvala na savjetima sljedecu subotu je taj dan I javljam dojmove a vi ako se jos kaj sjetite da bi trebo znat pisite
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Stari moj samo laganini, nije forca ništa. Mene recimo i većinu ljudi koje znam uopće nije lupilo ništa prvi put. Mene je tek 3-4x. Inače ne pušim cigare. Nezz dočega je, još sam ja pratio ritam ovih "iskusnih", ali ništa. Tako da najbolje bez očekivanja i kamo te odnese.

Da inače meni je jest voće kad se naduvam nešto
 
14.11.2013
3
1
3
Da san se ja informira prije nego san prvi put zapalio, vjerojatno ne bi dosa kuci i isprid matere krvavih ociju rijesio pola tepsije krempita... Toga se jedino sican od 1. puta :_)

poanta: mani se jabuka i reci frendici da spremi neke e*acke kolace
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.746
143
79
Sumarak
Prvi put kad sam probao bilo je na nagovor drustva u srednjoj, ustvari sjedio s par cura i jednim jaranom i svi dime, a meni ribe govore aj jesi pussy i tak ja uzmem kad me je nakon 15min pukla paranoja, kontam svi kuze da sam se zvekno, tesko mi hodat, muka mi, osjecam se ko narkoman jer sam u to vrjeme i travu gledo kao eks il bilo sta drugo, nakon tog prosla 2 mjeseca ja opet isti scenarijo i opet mi muka, a svaki put nakon dima sam imo griznju savjesti, jao moji mi daju pare sto zarade tesko, a ja na to potrosim hehehe. Tek poslije na kraju srednje sam zadimio i sve je bilo ok tacnije na maturi, a od tad sam se zaljubio u Marijanu i ne planiram da je ostavljam, dok nas smrt ne rastavi kazem ja. Uglavnom jedi prije i nemoj puno, po 2 3 dima pa sacekaj 10min da vidis kako je, nemoj kao ja pred ribama ko je pussy pa daj vam da vidis kolko ja mogu uvuc heheheh. Ko i sa cugom nadji sebi mjeru da ti je knap i uzivaj :)

P.S Moja stara je prije neki dan zadimila samnom, et da zena proba i jbg pretjerala ja smoto njoj roru sebi roru i reko drzi kolko mos, nakon tek 20-30min je spucalo i sutradan kaze nikad vise u zivotu, nemoj i ti pretjerat pa da bude nikad vise, flasica vina s curom je super, ali flasa rake s jaranom nije. hehehe Uzivaj i sretno :spcartman:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
lv_inf je napisao(la):
4. je ko od vas požalio kaj je probao? :D
oqkug9.gif


ajd pa to u subotu, sto manje ocekujes to ces bolje da prodjes, nice & easy
u nadi da imas bar 18 sve najbolje zelim
 
26.04.2015
13
0
1
38
Sadam prvi put vani a i hteo sam da napravim neki svoj box.... iskreno treba mi za ulje ,,,
1. da li sam kiksno s`obzirom da sam narucio auto white w , da li to zadovoljava % thc?( ulje za probleme sa degerativnim kostima i imunitetom) ili nesto vise thc`a ?
2.naracuo bi seme Z7 zbog visokog % CBD`a ( i ne znam da li one idu pod lampu tj u box) ili outdoor?
3. i jesam li zaksnio sa outdoor sadnjim s`obzirom da je vec kraj aprila?
Hvala unapred svima!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nisi zakasnio, još je rano. Fotoperiodne polovicom petog idu najbolje. Nema potrebe za dužom vegetacijom od 3 mjeseca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.