Prvi uzgoj [250w CFL] :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.12.2015
58
66
28
37
SEME-nadjeno u sto grama hedova ali nije domacica...jedno jedino ahahahha
SVETLO-CFL 250 Plava za vegetaciju crvena za cvetanje
GROWBOX HANDMADE :D


seme stajalo u casi 24 sata sa vodom posle u maramici,biljcica ima sedam dana:)
svaki savet je dobro dosao.
biljka je udaljena od sijalice tacno 28 cantimetara
temperaturu i vlagu nemam sa cim da kontrolisem trenutno...sve sam pare spucao ha ha

ocu prvo da naucim o svemu...pa uzimam pravo seme:)
imageedit_2_6970236264.jpg
 

Prilozi

  • imageedit_1_9324906140.jpg
    imageedit_1_9324906140.jpg
    117,9 KB · Pregleda: 34
Poslednja izmena od urednika:

Vucic

Aktivan Član
09.09.2015
87
333
53
sadi, suši, motaj, puŝi
Donji upuh za friski zrak si trebao stavit na suprotnu stranu od gornjeg. Radi bolje cirkulacije zraka. Doljni ti moze biti pasivni bez ventilatora, a taj vent stavi negdje unutra da ti mjesa zrak.
I zarulju stavi vodoravno, ovamo gubis na svjetlu.
Ph metar imas nemas?

Frsiki si, nauci ces s vremenm, mada si to trebao prije nego si krenuo gowat:) ovako ces uciti na svojim greskama dok si mogao vise od pol nauciti na tudjim citajuci malo.

Hajd sretno:)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Okreni lampu vodoravno i napravi neki reflektor od limenke ili nekog lima i spusti na par cm od biljke. Puno lumena gubis ovako.
Mogao si jos koju biljku posadit u slucaju da ova bude musko. Obicno kad nisu fem. sjemenke se stavi par komada.
Nisi napisao koja zemlja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oDin.
05.12.2015
58
66
28
37
Donji upuh za friski zrak si trebao stavit na suprotnu stranu od gornjeg. Radi bolje cirkulacije zraka. Doljni ti moze biti pasivni bez ventilatora, a taj vent stavi negdje unutra da ti mjesa zrak.
I zarulju stavi vodoravno, ovamo gubis na svjetlu.
Ph metar imas nemas?

Frsiki si, nauci ces s vremenm, mada si to trebao prije nego si krenuo gowat:) ovako ces uciti na svojim greskama dok si mogao vise od pol nauciti na tudjim citajuci malo.

Hajd sretno:)
nemam ni ph merac.....da da dole ide svez vazduh a gore izvlaci:)

Okreni lampu vodoravno i napravi neki reflektor od limenke ili nekog lima i spusti na par cm od biljke. Puno lumena gubis ovako.
Mogao si jos koju biljku posadit u slucaju da ova bude musko. Obicno kad nisu fem. sjemenke se stavi par komada.
Nisi napisao koja zemlja.
ubacujem sliku zemlje..to jest kesu,da nesprzi biljku lampa ako stavim toliko blizu?
 
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Koliko se meni cini ti u tom boksu imas dovoljno mesta za jos mozda 2,3 biljke ukoliko nije fem seme bolje ti je da stavis vise, pa vidis na cemu si kad pokazu pol :D Nek je sa srecom :rasta:
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ajde srećno imam i ja 2 dana stariju biljčicu pa će biti zabavno za uporediti moja raste pod hps-om! Od treninga ti savetujem da probaš lst nije težak a daje dobre rezultate.:sesir:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oDin.
05.12.2015
58
66
28
37
hvala Smells....sa cim da je hranim dok raste?da uzimam TNT ili ima nesto jeftinije?


* * *
ne treba citat kada odgovaras odnah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
https://www.vutra.org/forums/mentorski-kutak.60/

S obzirom da ti je prvi grow,uzmi si mentora...imat ćeš ti puuuno još pitanja.:)

Najlakse ti je uzet HESI starter kit...dobijes fino tablicu i imas kompletnu ishranu,sve sto treba biljci.Pošto već imaš bloom complex,kupi sve ostalo.

Ja ne koristim nista dok traje vege faza,ali ja imam kvalitetnu zemlju bogatu nutrijentima,tako da neznam sta bi tebi preporucio jer neznam kakva je to zemlja koju koristiš.

Root complex je uvijek dobrodošao,ali što se same ishrane tiče kod tebe u ovoj fazi,rekao bi da ne koristiš ništa,ali opet neznam kakva je to zemlja,ima li čega u njoj i koliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Tako malu je još nećeš gnojiti. Za vege bih ti preporučio plantelu list. Jeftina je, pristupačna i daje solidno dobre rezultate. Tu zemlju prvi put vidim. Kako će se pokazati vidjećemo. Ostalo su ti već rekli. Sretno!
 
05.12.2015
58
66
28
37
Tako malu je još nećeš gnojiti. Za vege bih ti preporučio plantelu list. Jeftina je, pristupačna i daje solidno dobre rezultate. Tu zemlju prvi put vidim. Kako će se pokazati vidjećemo. Ostalo su ti već rekli. Sretno!
Tako malu je još nećeš gnojiti. Za vege bih ti preporučio plantelu list. Jeftina je, pristupačna i daje solidno dobre rezultate. Tu zemlju prvi put vidim. Kako će se pokazati vidjećemo. Ostalo su ti već rekli. Sretno!
Jbg kad sam iz Bg-a....
Za vege imam hesi bloom complex
Evo slike
 

Prilozi

  • imageedit__9862154327.jpg
    imageedit__9862154327.jpg
    178,5 KB · Pregleda: 23

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Taj ph zemlje je malo kiseo pa bi mogao imati zbog toga problema. A taj hesi što imaš je za cvijetanje.

Edit: Ne trebaš citirat predhodni post.
 
Poslednja izmena: