Putovanja Italija, Španija, Francuska, Monaco (ekskurzija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.04.2011
11
6
3
28
Bosna
www.facebook.com
Prvo pozdrav svima ovo ono...
Čitao sam slične teme ali su malo zastarile a vremena se mijenjaju a zelim i malo detaljnije.

Pa da počnemo s Božijom pomoći

Maturska ekskurzija je u septembru ove godine, moram se rano informisati o svemu
Zanimaju me vaša iskustva o prenošenju trave preko granice i načini kako prenjeti.
Ja sam planirao u kondome pa progutat pa na odredištu povratit, da li je to dobra opcija?
Pošto mi zvuči nesigurno štekat po autobusu, ali možda neko ima dobru ideju koja će mi se svidjeti.
Što se tiče treme maximalno sam opušten lik stoga to nije nikakav problem. Pošto je sad Hrvatska u EU ne znam kakvo je stanje na granici a ja sam iz BiH. :smoke18:

A postoji i druga opcija tj. naći u nekim od ovih navedenih zemalja. Pa ako neko nešto zna vrlo bi me obradovali. Kontao sam odma u Trstu kupit nesto malo da imam u autobusu, pošto imam iskustva u autobusu jer putujem u školu a i hiljadu put sam pušio u autobusu na hemijsku olovku. Aj nebitno to...
mislim da nije teško naći jer ipak sam ja snalažljiv i otvoren bez beda. Ali moram ostati informisan.

Znači zanima me sve u vezi ovog svaki odgovor dobrodošao.

Nadam se da sam bio jasan i da nisam previše dosadan , imate pozdravee i pošto uskoro počinje outdoor želim vam sretan grow i dobre domajeee :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
prelazio nedavno granicu BIH i HR,na putu tamo,naravno autom,niko ništa....nazad BIH ništa al zato HR vadi sve iz auta....
predpostavljam da cijeli autobus neće trkeljat...pogotovo ne na izlasku,možda kad se budete vračali....
čuo sam kako se buksa u čipseve i smokije koji se lagano otvore po "šavu" pa se peglom preko krepe ljepe nazad iliti u šampon za kosu i takve fore....al po meni čim uđeš u bus buksanje na negdje 2 metra od sebe,ispod siceva,smeće autobusa,pepeljare itd...pa ako i nađe,nezna se čije je....ovo s kondomima nije ideja,ne želiš da ti pukne unutar tebe,jer se odmah zna ko ima i čije je sve hahaha....vjerujem da gdje god ideš,dileri su spremni na vas novopridošle mušterije....zove me frend iz austrije neki dan i veli stoji na semaforu i prilazi mu lik do prozora i veli : yo man,do you need some weed....napominjem,austrija tako da neboj se nebi vam trebalo ničeg zafalit ;) kaže frend,pravi diler čim te vidi zna jesi li pušać il ne,naravno frendu sjelo ko budali šamar....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Jack-Sparrow je napisao(la):
Znaci ti si u stvari maloljetan jel?
Što se tiće gutanja kondoma malo previše gledaš filmove

Jack nemoj odmah tako, nije on to izmislio to su radili likovi koje ja licno poznajem i uspeli su da prenosu dosta sa tom forom, al to nosi i veliki rizik, to rade ljudi koji dobiju ogromne pare i ne rade to da bi dimili, smrkali il sta vec prenose zbog novca ogromnog, no to nije tema ovde..
Pokusaj da nadjes tamo, naices sigurno na weed ali sigurno, rizik je upropastiti ex zbog weed-a i praviti sebi problem, tamo je ima sigurno, veruj mi. ;)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
MonsterSeed je napisao(la):
Jack nemoj odmah tako, nije on to izmislio to su radili likovi koje ja licno poznajem i uspeli su da prenosu dosta sa tom forom, al to nosi i veliki rizik, to rade ljudi koji dobiju ogromne pare i ne rade to da bi dimili, smrkali il sta vec prenose zbog novca ogromnog, no to nije tema ovde..
Pokusaj da nadjes tamo, naices sigurno na weed ali sigurno, rizik je upropastiti ex zbog weed-a i praviti sebi problem, tamo je ima sigurno, veruj mi. ;)
Hebaj ga toliko i ja znam da nije on to izmislio,ali on razmišlja da to uradi što je po meni odlazak u krajnju krajnost zbog malo dima..ajde brate mili pa bar dim i khurvu može nabavit na bilo kojem kolodvoru svakog većeg grada.
Mogu shvatiti da netko to uradi zbog neznam...love...i to hebenog iznosa..jednokratno..ali ovako nemogu to shvatiti i to mi je katastrofa što mladi ljudi razmišljaju o tome...nemogu da se ne zapitam na što su ustvari sve spremni da bi dimili,gdje je granica...ili ako su spremni na takvo što samo zbog vuje...šta su spremnui ućinit za 15k eura...ubit nekog...
Znaci uopce nije bit oce li kondom puknut ili ne....totalno nebitno....a ako je vama ovdje normalno i prihvatljivo gutanje kondoma pa cak i savjetovanja u vezi istog čina... a za NIŠTA ....onda sam ja vec sa svojih 29 hebeno star eto i nemamo se o cemu raspravljat
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Istina i ja sam bio u loretu, za 20 eura dobijes nekih 4-5g znači super u odnosu na situaciju kod nas, a vuva je bila sasvim pristojna, a ja sam se nakon treceg dana cjenkao vec s njima i dobivao tu vrećicu za 10-15 eura, i to što ti element govori, oni ti sami dolaze i nemožeš ih fulat nikako, plus jedan doživljaj šta sam ja doživio:

Idem si sredit dole u centar, večer bila, grad krcat, njih 300 u redu stoje i kao prodaju satove, a ustvari prodaju sve šta moš zamislit i tako vidiš ljude kako kupuju vutrum neki kupe i sat, i vidim ja patrola ide, reko gle sranja sad, a ono ništa, patrola se šetka doslovno kraj tih dilera, muški i ženska u odori, i NIŠTA, samo šeću po ulici i paze da nebi bilo nereda, a to šta ovi javno dilaju, ma zaboli njih....

Tako da, ne isplati ti se riskirati, jer nije isto past doma sa peticom i past na granici sa peticom, tako da razmisli dobro šta želiš, strpit se i bit na miru ili bit na iglama stalno oće li bit pas na aerodromu ili ne....

:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
U Italiji kad sam bio pre par godina, bukvalno ovi su tražili bilo šta da se urade, to su bile neke priče ludilo. Ja sam bio sa njima čisto iz radoznalosti, ortaci prišli nekoj ful ribi naše godište kao šta ima imaš li nekoga i ona na keca imam za 10 minuta su sredili sve što im treba.. Sredi tamo i opušteno. Oni jedva čekaju da vide ekskurziju znaju oni kao što su ostali napisali kome će d aponude, a kome ne. Istina za crnje, mogu ti srediti od sata one shit tetovaže, pa do bazuke u jednom danu i još su uljudni :ninja:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Mogu samo reci da sam pre tri godine bila bas to Italija ,Francuska,Spanija i da je bilo jako lepo...ima tamo svega i svasta pa bas ako neko zeli dimit pametnije je da se malo vise potrudi tamo naci sta zeli,nego da prenosi preko granice i pritom sebe dovodi u rizik...:)