R4 - rekordni CBD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Pozdrav ekipos!
Htio bi podijelit informacije o vrsti koja se zove R4.
Više info na ovom linku
R4 je strain koji ima 14% CBD-a i 0.4% THC-a.
RMX je fenotip od R4 koji ima 18% CBD-a i 4.8% THC-a.
Mene ovo jako veseli jer evo počele su se razvijati CBDuše koje mogu pomoći na puno razina.
CBD se pokazao uspješan na mnogim razinama pogotovo kao jak antioksidant, s jakim protuupalim svojstvima i kao jedini prirodni antipsihotik.
Što mislite da li bi moguće bilo dobiti dozvolu za legalan uzgoj R4 pošto ima manje od 1% THC-a i zapravo nije psihoaktivna?
Peace
Boz :sun2:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
pa ako zakon kaze da je legalno uzgojiti biljku koja nema vise od 2-3 posto thc
onda ne znam sto bi ti zabranili uzgoj. mene zanima kakv rad ima ovaj strejn kad se zapali
posto skoro da nema thc ili je ovaj strejn vise za ulja i tkao te medicine.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ako je potrebno ishoditi dozvolu za industrijsku konoplju, vjerujem da je i za ovo potrebno također, pa onda dođemo do zaključka da je ilegalno i zakonom zabranjeno.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Šteta da ne može, ovo bi bio idealan strain za radit super ljekovita ulja. No možda bi se moglo s vlastima dogovoriti... Neki zahtjev poslati i slično :p
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
još nisu "izmislili" strain koji bi imao 20% thca i 20% cbd-a, uvijek je cbd na uštrb thc-a, dakle što veći cbd, to manji thc, pa tak sad imamo "apsurd" s skoro 0% thc-a , više nisam siguran jel to "prirodno" .. :)

Šteta da ne može, ovo bi bio idealan strain za radit super ljekovita ulja. No možda bi se moglo s vlastima dogovoriti... Neki zahtjev poslati i slično :p

..to je utopija..

oni rade za ove druge.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
imam par pitanja ako ko zna:
jeli muški određuje količinu cbd-a kao thc. ili ima neka nova genetska shema ?
gledam koliko je breeding išao naprijed čak sam vidio jednu sa 14 % thc-a i 12 % cbd-a i nećkam se dali da naručim ...čuo sam stotine priča od učinkovisti pa bi je provao uzgojit ....imam dosta slučajeva raka u bližoj familji a i drugih boleščuga a držim se one bolje spriječiti nego liječiti :)
i drugo pitanje jesu li ti omjeri točni jer sam vidio par "zastarjelih" postova gdje se govori kako toga nema ima li ko iskustva i jeli ga voljan podjelit...ja mogu pomoč svima oko thc-a a za ovo sam noob :) i zna li ko jel postoje gdje "regular" sjemenke za cbd koliko vividim okolo sve su ove "shemale" kako zovem feminizirane :)
 

Slične teme