Rakija od Hedova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.07.2015
1
1
3
27
Znac Sve sto je potrebno je:Litra komovice(jer ona nema okus)
:Boca od 1l(Staklena)
:35 g trave
To raditi na primjeru visnjevca
Staviti travu u staklenu bocu s rakijom i ostaviti da stoji na suncu 3-4 mjeseca dok ne dobije zelenu boju
Ponekad samo bocu protresti.
trava koja ostane moze se za jos jednu litru iskoristiti ;)
Nesto najbolje sta sam probo i casica od 0.02 udara ko 4 ciste pljuge hahahahah ;)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.925
358
Socotra Island
eelslap.com
Ovo baš i nema neke veze sa hedovačom al na yardu smo pa moram da te pitam :)
Odakle ti to da komovica nema miris i ukus ? Ona je baš poznata po specifičnosti jednog i drugog ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ja sam jednom pravio u komovici i nakad vise, loza il jabuka najbolje prodju. i nema potrebe drzati 3~4 meseca je ce samo da se izvuce gorcina, a o drzanju na suncu ne bih komentarisao, sunce i thc se bas ne gotive, zasto vutru ne susimo na suncu
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ko kaže da niko ne suši na suncu? :) ne prejakom.. i ne predugo.. ali blago sunce i povjetarac.. dobro osuše. najbolja vutrica koju san pušila je bila osunčana, neznan koliko, ali jeste :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a dobro, ko hoce neka susi na suncu. al da 3 meseca stoji u rakiji izlozena suncu, ne hvala

"It is best to dry in a dark environment. Sunlight would reduce the THC. Darkness will also help to reduce the leaf-green (chlorophyll) which scratches in the throat."

"Sun-dried marijuana usually has a taste similar to that of oven-dried. Often the sun bleaches it slightly but also destroy some of the delicate bouquet. Prolonged exposure to the sun will decrease potency, although there is no noticeable loss if drying is done quickly."

"The room should be relatively dark as light, especially direct sunlight, degrades THC."

"Do not cure pot in the sun, it reduces potency."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
neznam, imala sam tek ubranu vutricu u 5.om mj. i dobila sam savjet da se sunča malo. pola sata barem, pa u teglicu. ništa joj nije bilo, med medeni.. ljeti, možda, 10min, nakon 18h.. tako bi i ja radila da imam friški dimac. al nikako neslušati moje savjete, nego powerove. ja samo nešto ode laprdam.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
stvarno laprdas, pola sata il 10 minuta se ne racuna, to nije susenje. u vreme berbe neki hedovi mi obrani provedu i preko sat vremena na suncu dok sve ne poskidam, to nije susenje niti neko kriticno vreme. govorim o susenju od par dana il sedmica, ili ona prica iz prvog posta, u rakiji pa 3 meseca... svasta
 
05.04.2016
2
0
1
58
Vidio sam al se i dalje pitam kako THC preživi alkohol.....dal ima smisla očekivati THC u alkoholu
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Alkohol je inace otapalo kad se rade stvari kao što je ulje ili iso-haš, a pitanje ti je zešće:zvezda:: sad se i ja pitam , dal ima smisla odgovoriti na ovo pitanje haha :makaze:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.