Random domaja & Auto Mazar, PC-box 150w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Ev me nazad,bio bi red da napisem kratki osvrt na dnevnik. Uglavnom nakon kjuranja od nekih mj i pol dana i svakodnevnog pusenja mogu reci da je to to,bas onaj efekt sto sam htio . Za razliku od ovih kupovnih cuda koja najcesce zavrse kauc lock-om ili stoniranjem ovo je cista suprotnost par dimova i pocnu polagano trnci u glavi, dim je lagan nekakvog zacinskog ili zemlajstog okusa prvi malo zna zaparati grlo i pluca na kasalj ali poslje vise ne. Daje zanimljiv body i head high koji drzi jedno 2,3 sata te onda polagano apetiti dolazi do izrazaja kao i pospanost. Za zapaliti predvecer je zakon, muzika ili lagano u grad,tj tjera da se nesto radi prica druzi stogod i po pitanju toga je vrhunski i sa time sam prezadovoljan. E sad koja je dobivena kolicina nemam pojma nit imam sa cime izvagati ali nakon kjuranja imam skoro dvije staklene tegle od 7deci pune pa kolko god da je je.
Ostala je jos jedna menka automazara koja se moci u vodi i ide u komp cim proklije pa da jos jednom utvrdim gradivo sa istom sortom, Vutrasi vidimo se kroz koji dan u novom dnevniku i pozdrav svima!:rasta::vutra: