Royal Jack, Diesel, Northern Light (automatici) - pomoć trebam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.04.2015
0
0
1
84
Prvo pozdrav svima! Novi sam na vutri ali malo sam citao i prije dok nisam bio registriran događanja tako da nemojte zamjerit ako sto krivu upišem/napišem :p prije sam par puta imao grow ali neke domacice bzvz, sad sam se odlucio za ove automatike i nekako presporo mi rastu, s obzirom na to kako bi trebalo, bar kako banke navode.... postat cu par slika pa ako je neko voljan pomoci da mi kaze dal da narucujem drugu turu ili da ostavim ovo.


eo ovo je jack herrer 1 nakon 12 dana od klijanja jack 1.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Aham...
Ispočetka djeluje da ide sporo a onda počme čarolija,tako da misli da će tako i kod tebe.
Dobro je to.

Jel' to dnevnik uzgoja otvaraš ili pitanje samo ?
Ako je pitanje,prebacujemo u pravu temu za pitanja.
 
27.04.2015
0
0
1
84
jack herrer 2 IMG_20150427_190852.jpg

jack 3

IMG_20150427_190944.jpg jack 3

takav je i diesel kao ove dvije zadnje, a od northern light-a NIJEDNA nije uspijela, nadam se jos, mozda izviri ali nevjerujem, i sad, ja mislim da je ovo jako jako sporo, jer ako je od klijanja do berbe 10 11 tjedana (kako je navedeno) ja mislim da od ovog nema nista, sta da radim sad?

Aham...
Ispočetka djeluje da ide sporo a onda počme čarolija,tako da misli da će tako i kod tebe.
Dobro je to.

Jel' to dnevnik uzgoja otvaraš ili pitanje samo ?
Ako je pitanje,prebacujemo u pravu temu za pitanja.
sto se mene tice moze bit i dnevnik uzgoja, redovno cu postati slike i tako to, samo zasad mi treba mala pomoc, da vidim vrijedi li nastavljati s ovim ili sta :S

evo i diesel diesel.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a kako ja to da znam, nista zivo nisi napisao neg da su ti biljke male. ajd malo vidi kako se vode dnevnici pa kreni iz pocetka ako planiras dnevnik, ako je samo pitanje u vezi problema, imas podforum Problemi tokom uzgoja. i nauci da das dovoljno relevantnih informacija ako zelis da ti neko pomogne. cak i ako je napolju, nisi odgovorio na to u kojoj su zemlji, koja je temperatura vani, pogotovo nocna, koliko dnevno imaju svetla...
 
27.04.2015
0
0
1
84
a kako ja to da znam, nista zivo nisi napisao neg da su ti biljke male. ajd malo vidi kako se vode dnevnici pa kreni iz pocetka ako planiras dnevnik, ako je samo pitanje u vezi problema, imas podforum Problemi tokom uzgoja. i nauci da das dovoljno relevantnih informacija ako zelis da ti neko pomogne. cak i ako je napolju, nisi odgovorio na to u kojoj su zemlji, koja je temperatura vani, pogotovo nocna, koliko dnevno imaju svetla...
jebiga reko novi sam nisam skonto, uglavnom izbrisite ovaj dnevnik budem novi napravio.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
to sam ti i savetovao, samo prvo procitaj kako se vodi dnevnik, brisanja nema, ovo je na yardu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.