LED Killer A5 Haze / ACE Seeds / Lumatek 300 pro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.389
27.874
1.098
Trøndelag
Pozdrav vutro

Ljeto se blizi kraju i druzimo se ponovno. Temperature se kod mene lagano spustaju sa paklenih 35-38c na ugodnih 25c i vrijeme je za grow.
Ovaj put sam pripremio jedan poseban strain koji sam dobio na poklon od ACE seeds. Vidjeli su moju biljku Golden Tiger i odlucili me pocastiti sa novom sortom za koju tvrde da je nesto specijalno. Naime radi se potomku A Haze koji je stvorio Nevil Schoenmakers krajem 80-ih i koji je sacuvan do danas ali u obliku mame zahvaljujuci Karma genetics. A Haze mamu su ukrstili sa svojim Malawi hazeom da dobiju maksimalno potentnu biljku koja prilazi gornjoj granici thc-a. Cilj je bio proizvesti stabilan sativa dominant hybrid te uspjeti izvuci maksimalnu produkciju smole i smanjiti vrijeme cvjetanja na neku razumnu granicu i sve to bez ubacivanja indika genetike.
detaljan opis na linku, fenotipi i ostale znacajke https://www.aceseeds.org/en/killer-a5-haze-feminized-seeds.html

Genetika: A5 Haze by Nevil (Northern Lights #5/Haze A) x Malawi Killer

Jutros mi je izasla druga biljka iz zemlje tako da idem sa dva komada. Starija broji mislim 7 dana ako se nisam zabrojao mada nije ni bitno. Ona je topirana da malo uspori dok ova ne krene. Inace ne topiram tako rano biljke ali eto posto se radi o takvoj sitaciji morao sam. Prvotni plan je bio uz A5 i hawaiian snow, ona mi je stajala u ladici oko 8 godina i reko da je probam. Medutim bacila je samo klicu i nekako izirila van ali to je sve bilo od nje, nije joj se dalo. Radi toga sad imam razliku izmedu ove dvije ali nema veze budem ih ja doveo u red to uopce nije upitno. Plan je na kraju 80% kolicine pretvoriti u wax/vosak/dab.

Oprema za uzgoj je standardna, box Grow pro 80x80x180, Lumatek 300 pro, ventilator Soler & Palau 125 TD350, pc ventovi za mjesanje zraka, co2 i jos neke sitnice.
Potovi ce biti 20L napunjeni sa 30% kokos 40% Gold label custom mix i 30% vermikulita (mykos prilikom presadivanja). Gnojivo Biocanna flores i boost, Voodo juice, Piranha, Nirvana, Bio Blombastic od atamija, Guanokalong Seaweed tekuci i to bi bilo to.
IMG_5275.jpeg IMG_5276.jpeg IMG_5277.jpeg IMG_5279.jpeg IMG_5280.jpeg IMG_5281.jpeg

Zivjeli
 
Poslednja izmena:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
610
3.224
203
Novi strain ,. Killer A5 Haze., zvuci opako samim imenom , a tek kad vidim postotke., 28% thc wooow, izgleda primamno na fotkama, sretno zelim do kraja! :thumb:
Sama prica oko straina je posebno zanimljiva, strain je iz kraja 80 ih ., stonerski san :drull:

 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ok..Karma genetics...Haze by nevil u genima..nevil haze sam imao i to je ozbiljna vutra..vrlo.
poprilicno zahtjevan strain i dugo cvjeta..bas ono..pun krc dugo.
Uglavnom drago mi je da se spominje Nevil haze,a zao mi je da to nitko vise ne uzgaja....steta.
Samo neke banane,fruti ovo.fruti ono...tuti.weding cake ,4 sira,slavonska...gorile..majmuni-----o zivote lutalico
Pa gdje si bestija..sretno:razvaljen::
 
Poslednja izmena:

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Vidim zalepio si dimmer za driver ja sam hteo isto ali ne znam jel bi mogao posle da skinem ipak greje taj driver. Ja zalepio dimmer za zid tenta.
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Nisu ni morali da ga pomeraju sa drivera na pro modelima ali ajde kad su već to uradili nema veze. :) Neki ljudi sve kontrole za tent montiraju spolja na jednu površinu.