samo za surove Balkančice i Balkance

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
Otvorih ovu temu,kako se možemo malo opuštenje sprdati i reči kakvu prostu...ponekad je dozvoljeno biti i odogovoran-ozbiljan,pametan,mirisljiv i fin...-budeš li opet pretiravo/postačeš pirgav i reči čemo ti ZDRAVOO
pitaj Eru sta god,psuj,urlaj...-samo opušteno....ne da mi se bit ozbiljan-a time remetim ostale pa je ovo rešenje:
svako dobro-kamiličari moji
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
35

ja ne kužim temu, a jel se ovo gore traži a? :)
ma htjela sam te zapravo pitat , gledala sam davno prije ovdje slike i ostala mi u pamčenju slika tvog growa di je biljka po cijeloj dužini grane imala vrhove kao da si ju na pejntšopu razvukao :) kako si to uspio? još nisam vidjela takvu ljepoticu, a ček, idem ju potražit...

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
sa cannabis biljkom ti je kao sa zenom-Balkankom
ako joj prisluhneš -pruziš joj pažnje,ljubavi,postanes bolji čoek :))....ona te opija,obasjjava lepotom...ali na kraju te lupi po tintari,da ti nista nije jasno.kako god,meni/nama je i takvom lepo :)
vazno je gledati,da joj razviješ dobar cvetni nastavak, tisti je dole sa jakom svetlosču-i dobroj je produvavaj+ odvod
sretno sestro

muske biljke, baciš kao svakog muškaraca,koji ti ne treba? ma sve prosto kao pasulj/grah

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
morate polako shvatiti,da se i ovde prodaje dodatna vrednost-voda...kako god ali barem, zadovoljni zaslužite biti na kraju!!!
kakvi laboratoriji,pračke,sračke---prosto rečeno,daj najbolje uslove i negu-biljka sama vrati-to su znali več vasi pradedovi-nisu imali laboratorija-dobar domačin i sad vrsi selekciju...
rasad,pelcer-Marjan Hemp Hoze :)) sativa
pogodan za "depru" i radi skroz na relax...ne lupa o zid -več skroz komunikativno dali je stvarno pogodna za takve probleme,nek ipak odgovori,Narodna vlast u belim mantilima :) pa makar za 15 godina

06.02.2010
17
1
0
32
era.... lud si skroz :D (u pozitivnom smislu, naravno)

btw, jako su ti seksi curice ;) svaka ti cast!

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
prerasle curice davno-to su več prostitutke :)
Marjan Hemp Hoze; je nabudjen Hemp-Novosadska1... ja ako hočeš mogu napisat,da je sativa iz Eritreje :)

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
ako ima koji Vukovarac-nek se javi
vama poštovanje i snage do neba ...svima!!!
svi smo Balkanci ista pasja sorta,samo nas često drukčije gazde -drže na lancima+podbadaju tako to meni deluje-naduvanom i treznom :)
Kaže svet i EU, da smo divlji..sad nas dresiraju poslušnosti...kad se naučimo bit čemo dični službeni psi-lakse raditi njima,voditi na uzici nego sa divljim psima...
Došli pusti,pirgavi Belgijanci,Švabe...-da uče Bosanca,kako postati čovek,imati dušu...Meni, je to vise od paradoksa...PA KO IMA VEČU,DUŠU NEGO BOSANGIJA i ostala avetinja Balkana...Meni bas oni"osveščeni" deluju jadno,potrebni pomoči-oni su duševno i mentalno-Sterilni... jebu se sa đukelama/takozvana "elita". uzor nas smrtinka..(20 dana trube samo o tome)...TO JE BRE ,SVE SKROZ BOLESTNO-ku ku mene
Ipak moramo bit iskreni,hvala za svaku ISKRENU POMOČ iz Sveta-BILO JE OGROMNO...hvala svakoj duši,čoveku,detetu,kompaniji...
odoh ja u svoju planinu-potpis če reči sve... tamo je elita Suri Orao-taj se ne guzi,jebe sa đukelama...probat ču,njega uzet za uzor/ nije mi gadan

Najgore je,sto smo si mi to dozvolili!!! to je tužno

• Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
26.10.2008
29
1
3
47
Joooj SLO-Era sta si napisao, tebe ce kanda neko banovati:vb_kez:.
Nama biljih cura od bosnki (nek se ne ljute ove druge), jeste da sam sa desne obale drine i leve obale save ali bez bosne kakva jeste nema meraka. Severnjaci (sterilnjaci) nam zavide i ne treba im dozvoliti da nas po ko zna koji put zavade i da nas tretiraju kao stoku, nismo mi tog mentaliteta pa da nam pasu njhovi zakoni.
Ljudi, zene, sirite ljubav i toleranciju, za nas, nasu decu i decu posle njih.
Kad nastupi ledeno doba i kad nagrnu vamo, ocemo li im davati vize ili ce mo ih ugostiti kao ljudska bica?

(P.S. banujte i mene:knockknock:)

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
kakve banane,avokado- slobodno urlajjj
ove ženskinje ovde su takodje krasnee,ali okice i dusa nisu tako nestasne(vise kao mega velik female, rukometni klub)... one su valjane,razgledane,umetnice,tolerantne... ali ove nase avetinjice, su prave ŽENE! samo što "laju" uphhh prgavke nase-VOLIM VAS NAJ OD NAJ!!!

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48

špela ready for curing/Špela pred medenje :)
kad ukrstiš Bosnian silc, sa Dampkring/kiwi skunk dobijes- Špelu...opet su krive,sjajne- nemirne oči.
U Bosanskoj svili ima Ane(Cro x Srbija)....
to mu dodje nasa djevojka u suknjici iz diaspore :))
sto bi se morale zvat po boginji iz Singapura,ovom onom...kad kažem,da se sorta zove endivija,saban...moja bagra, kaže,da sam lud ali je OK :)))

OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
nego pokrenuo sam registraciju domene i organizacije; Mokra Krpa....svi nesto pale,ruse,gaze, kako god i ako sruše "lopove,političare,zločince..." nikad to ne počiste...gamad se opet razmnoži i vrati- te nam jebe ale..
pa sam rešijo probat na ovaj način-sam, nikako neču uspeti-trebače puno volontera, da se počiste sva "govna"
Sjajit če jednom Balkan-red je!!! nismo, ni na zapadu,severu,istoku...-VEČ CENTRU TE opevane EVROPE!!!

ajde sad revolucionari, dok mi kamiličari/narkomani, sprzimo još jednu..završite posao i evo narodne čistoče... nismo, samo još nasli ko, če nam svirat za moralu?

• Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
OP
OP
SLO-Era

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.811
521
138
48
nego pokrenuo sam registraciju domene i organizacije; Mokra Krpa....svi nesto pale,ruse,gaze, kako god i ako sruše "lopove,političare,zločince..." nikad to ne počiste...gamad se opet razmnoži i vrati- te nam jebe ale..
pa sam rešijo probat na ovaj način-sam, nikako neču uspeti-trebače puno volontera, da se počiste sva "govna"
Sjajit če jednom Balkan-red je!!! nismo, ni na zapadu,severu,istoku...-VEČ CENTRU TE opevane EVROPE!!!