samodestruktivan, navucen na samopovredjivanje ziletom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Jednom sam dobro sekao po levoj ruci ziletom u trenutku ogorcenosti i osetio ogromno olaksanje. lecim se kod psihijatra, imam border lajn i tesku depresiju. u ovom momentu bi se tako rado secnuo ali nemogu zbog majke koja to tesko podnosi i koja je mogla da dobije infarkt kad me je videla svog krvavog te zavrsila u urgentnom. uzasno mi je tesko0 da se uzdrzim, voleo bi da napravim oziljke po celom telu. mada sad vec imam zuti karton i za sledece secenje me ceka i put u "lazu".
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
JuicyJ ako nemaš nešto pametno napisat nemoj ništa molim te.

Dulkan imao sam prijatelja s istim problemom...crazy je u pravu,moraš se trgnuti iz tog sranja prijatelju..moraš izmoriti sam sebe..trčanje,teretana bilo koji oblik tjelesnog iscrpljivanja u što većem omjeru...frenda mi to izvuklo od teške mentalne sit...bio je i na xanaxu i prozacu...danas ne koristi ništa od toga i nasmijana je osoba...Pokušaj....
 

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Dobro se osecam na vutri. Ogranicen sam sto se fizickih aktivnosti tice jer vec sedam godine bolujem od kronove bolesti,17 puta sam bio hospitalizovan, imao sam jednu operaciju.na psihijatriji sam proveo dva i po meseca.imao sam jedan pokusaj samoubistva.trenutno mi je unutrasnje stanje sacuvaj boze tako da je bolje da cutim.ali realno, najveca zelja mi je da stradam od metka
 

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Ne znam kako da se izrazim,misli kidisu dvesta na sat,ne mogu da ih kontrolisem lepo,hvala na pomoci,to dolazi i prolazi,nekad je bolje da se pritajim,ove ostale grozote zapisem u neki dnevnik
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Stari nije zivot samo crno ili samo bijelo, sreca se moze naci u svemu. Sve je stvar perspektive i svaki pojedinac je vazan. Mozda mislis sada da nema smisla ovo sve oko tebe ali vjeruj mi da ima.

Pogledaj ovo molim te

http://www.wimp.com/trueheart/


Ima sigurno jos snimaka o njemu, vjerojatno i puno boljih... ovo je prvi na koji sam naletio.


Glavu gore! Nauciti ces s vremenom voljeti sebe, koliko god se tesko sada cinilo. Svijet oko nas je pun iznenadenja, prepuno toga imamo za istraziti i otkriti... nemoj to sve prepustati drugima :)
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Jack Sparrow, mislio sam da se zahebava, pa sam zato onakav post stavio :S ...

Dulkan brate, jedino sto ti mogu reći je, potrudi se da u svakoj stvari vidiš nešto pozitivno, ne gledaj u opšte negativnu stranu nečega, osim ako baš ne moraš... Dobro su ti gore rekli, izađi u prirodu, napolje, trči, bavi se sportom, a najbolje što možeš je potražiti savjet od prijatelja, oni će te usmjeriti ka dobrom pravcu i nemoj razmišljati o daljoj budućnosti, to će te ubiti :)

btw, jesi li imao problema kakvih prije ovog stanja, tj. koji su ti problemi u zivotu, napiši ovdje... ili u djetinstvu? u školi, tako nešto?
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Još nešto što to mogu reći, posveti se vjeri, vidim da imas Srpski akcent pa si sigurno i pravoslavac... posveti se buraz vjeri, dragi Bog će ti najbolje pomoći :))

Nije akcent hbg, ekavicom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
probaj si neko ulje složit,naći ćeš sigurno nešto i za Kronovu bolest https://www.vutra.org/topic/7181-vrste-kanabisabolesti-koje-lijece/..... :)

što kažu ljudi,odvlaćenje takvih misli.... vježbom,obavezama,idi u prirodu,ribolov,druženje s ljudima,grow-aj ako si u mogućnosti za neko jače ulje...u kombinaciji sa nekom svakodnevnom aktivnošću,moglo bi se možda i doć do nekog pomaka :) mislim s dobrim uljem misli bi ti trebale usporit sa 200 na 20 km/h ;)
 

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
u sustini ne volim da kukam,al ovo na neki nacin tako i ispada,pogotovo kad naidju ove psihoze neuroze.prijatelje nemam, za to sam sam kriv zbog nekih raznih ispada pa me ljudi uglavnom izbegavaju.ima neka ekipa narkomana sa kojima mogu da blejim uglavnom uvece al to je sacuvaj boze,pa se trudim da izbegavam koliko mogu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crazy gypsy

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.202
358
Viktor Frankl; Zašto se niste ubili?, Biblioteka "oko pola 3 ujutro"
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Dulkan, vidim iz tvog pisanja da si svestan da imaš problem a to je velika stvar za početak. Oni koji nisu svesni da imaju problem a i imaju ga, njima treba pomoć nekog drugog. Ubedjen sam da ćeš se izvući i da ćeš izaći iz svega jak kao stena.

Meni je djed davno rekao - Sve daj ali ovo ovde ne daj nikom ( pokazujući na glavu ).

Izborićeš se ti, znam ja.

Pozdrav Dulkan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.