Sarajevo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.12.2013
2
0
0
heloouu ekipaa!
mozda malo kasno pisemo ali se nadam da ce netko vidjeti..
naime,veceras draga i ja krecemo za Sarajevo na izlet..
odsjedamo u hollywoodu a eto pogodilo nas i da je u subotu koncert zabranjenog pusenja
u dvorani Mirza Delibasic..
pa dragi sarajlije i sarajevke ako netko prisustvuje tom dogadjaju ili samo zeli glumiti vodica u petak ili subotu popodne javite se..
 
11.12.2013
37
13
0
Vidi frende mislim da ti i nije bas i najpametnije ovo resenje trebas znati da na ovom kao i svakom drugom forumu koji su ovog tipa ima i hebenig pandura koji gledaju koga i kako da uhite...a ti si dao poprilicno informacija kad ides,gde odsedas samo jos nisi dao tvoje ime...odkud znas da ti se nejavi neki pandur pa umesto da ti pokaze grad i Sarajevo ,da ti mozda i neodvede do njihovog supa ,zatvora i td...ti frende radi kako hoces ali opreznosti treba imati na prvom mestu...
 
26.12.2013
2
0
0
hvala sto brines ali eto nadam se da ima dobrih ljudi i ekipe pa se mozda netko javi...ne posjedujem ni ne radim nis ilegalnog samo trazim druzenje i poznanstvo...
na forumu sam do 21:00 pa...
 

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
tripstoned je napisao(la):
hvala sto brines ali eto nadam se da ima dobrih ljudi i ekipe pa se mozda netko javi...ne posjedujem ni ne radim nis ilegalnog samo trazim druzenje i poznanstvo...
na forumu sam do 21:00 pa...
Mora bit neka agencija nesto da iznajmis sebi vodica..mozes ti bit pandur a moze bit onaj sto te krene vodit tako da..
 
14.12.2013
17
18
0
43
hhahah,pa pustite momka ..sta pa trazi vodica..ali nije se izjasnio za sto :D trip hajde ti na ero :D :D mozda i nafatas nesto ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
nije loše imati 'vodica' u drugome gradu,hehe ... no,kao što si i sam rekao 'kasno pišete malo' :D
da bi imao 'vodica' potrebno je ipak biti 'malo duže' na forumu,možda pokazati koju sliku vlastitog uzgoja,dnevnik ili tako nešto :D
fin provod žalim na zabranjenom pušenju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Eh, Sarajevo ... Prelep grad i prelepe uspomene me vežu za Sarajevo. Svojevremeno sam, 1989 godine, rešio da obidjem stopom drugare iz vojske, bratstvo jedinstvo jbg, maršruta je bila Beograd-Šabac-Zvornik ( Kozluk ) - Sarajevo-Zagreb-Ljubljana. Izadjem na put, palac napolje i stignem do Sarajeva ... Tamo ostanem tri dana, spizdim svu lovu i vratim se, tako da ne odoh u Zagreb i Ljubljanu.

Ta tri dana u Sarajevu neću zaboraviti dok sam živ. Voleo bih da ga posetim opet.

Ajde kad je tema već tu, ako ima ko iz Sarajeva na forumu ili blizu, neka napiše nešto, š'a ima tamo, kako se živi ?

http://www.youtube.com/watch?v=iFbHFG1ksU4