Sasvim slučajno

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
D
06.09.2012
38
65
18
42
Zedne nisu,makar dok si ih slikao i to mi je drago da vidim. Bele tackice su od crvenog pauka,a zuto lisce je zbog nedostatka hrane.
Nista to nije strasno s obzirom da si pocetnik i da ne obilazis biljke redovno. Najveci problem je sto ne pokazuju pol,jer muske obicno kasne... mada vrlo moguce da ti je promaklo uocavanje prvih,pravih pokazatelja.
Hvala, a šta mi je raditi za paukove? A kako sadada otkrijem pol, nije mi jasno gdje se pojavljuju te pastile ili šta već i koliko dugo ostaju na biljkama (pastile, jaja):gled:? Da li je moguće da su mozda još u vege fazi

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
762
1.520
163
iza dima
imas sredstvo protiv Spider mites ili Tetranychidae ,malo prouci ili trazi u poljoprivrednoj apoteci sredstvo za njihovo suzbijanje.
Sto se tice odredjivanje pola,isto pretrazi forum ili google da znas sta i gde da trazis kad odes na mesto.
Pokazivanje pola ili preflowering je vec trebao biti uocljiv,ali moze da se desi da kasnije pokaze. Muzijaci ranije sazrevaju da bi oprasili kasnije zenke,ali zenke vrlo brzo ,cak i ranije pokazuju pistle,odnosno bele dlacice... pa je los predznak ako nema nista da se vidi. Naravno,nije iskljuceno da su sve zenke. Biljke su i dalje su u vege fazi,samo malo bolje potrazi preflowering.

• Sviđa mi se
Reactions: Saša443

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.344
4.105
188
evo pogledaj ovde...a za paukove moras da trazis akaricid(insekticid).