sativa mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.09.2014
4
2
0
POZDRAV! :wave:
Ovo mi je prvi grow pa cu trebati malo vise smjernica :)
Box radim sam, odlucio sam se za neke varijante ali ipak bi htio prvo vidjeti vase misljenje i primjeniti ga.
Pa krenimo!
box (1.5x1,5) visina 3m
dijamantna foija
hps 600w
cooltube
ventilator pk 125 420m3/h 125mm
box fan 35w 30cm
naravno uz to ph mjerac i termometar

hrana za ptice (xD):
maui waui
ghs hawaiian snow
rqs dance world

e sad, koliko ih stane u box takvih dimenzija i kakve ce biti potrebne tegle?
zemlju sam mislio terra magmu. sto se tice folija (diamond), cijene variraju drasticno, ne znam cemu takva razlika ili je cisto stvar marze?
Otvoren sam za kritike i hvala vam na pomoci :respect:
 
26.09.2014
4
2
0
Hvala :respect:

E sad ovako, prepisal bum jedan tekst:
nirvana hawaii maui waui is a lanky tropical cannabis sativa which has long beed one of the main attractions of the hawaiian islands. this marijuana strain has a citrussy aroma,a smooth, fruty-herbal flavour and an ispiring buzz. this is a cannabis strain from true old school marijuana seed genetics, which means it is not as overpowering as modern indoor cannabis strains tend to be. through years of careful inbreeding nirvana finally has managed to capture that elusive valley island taste.
hawaiin snow is strain well known among heavy smokers that look for strong buds with spectacular thc concentration, gives a sativa high that creeps on you, followed by a blasting stoned feeling.
dance world is quite a shortcannabis plant that grows mosty like an indica, reaching a height of 60 to 90 cm. it will flower in around 8 weeks, again very much like an indica. however, its effect is not like most indicas, 70 sativa 25 indica, indoor 56 dana
hawaiian snow 86 dana
80 sativa 20 indica

brine me sto preporucuju za hawaiian snow tegle oko 30 litara ??
s obzirom na visinu biljke preko 2 m
a za maui waui se rijetko tko odlucuje indoor pa me i malo brine visina i velicina tegli i kako ce to izgledati...

e da i sto bi bilo potrebno od gnojiva za vegetaciju? mislio sam neko gnojivo za korjen?

nadam se da se da nije toliko ocitno kolki sam amater :read:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Za biljke uzmes tegle od 15 litara a za hawaian show uzmi 18 litara jer skoro
mjesec dana duže cvjeta naspram ostalih sto jih imaš.