Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.07.2016
4
0
1
32
Pozdrav,
Kad se naruci seme jel seme stize u postu ili royal mail prevozi seme do kuce?
 
10.07.2016
4
0
1
32
Pisem iz Srbije i interesuje me da li je neko narucivao iz Srbije i oznacio kao opciju placanja *Karticu* ?
 
10.07.2016
4
0
1
32
Procitao sam negde na forumu ukoliko bih porucio semenke karticom da ostaje ime narucioca pa zbog toga :crazyd:
 
17.06.2015
142
137
43
Procitao sam negde na forumu ukoliko bih porucio semenke karticom da ostaje ime narucioca pa zbog toga :crazyd:
Ako nisi naručivao nemoj pričati ako ne znaš ,bez uvrede,
1, Gdje ostaje ime naručioca?
2,Kad kupuješ nešto takvo onda to ide preko više nekih caka a koje mi se ne daju objašnjavati.
3, Banka dobije izvještaj da si kupio čarape a ne sjemenke
4, ono šta power kaže jer je brže otipkao:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
problem moze biti samo carina a ne ono gde si ostavio trag u nekoj elektonskoj transakciji. sto kaze kizo, uvek je to nesto drugo na izvodu sa kartice, parfem, patike, carape, knjiga, dvd, firma za natural herbal oil...
 
17.06.2015
142
137
43
zato za sve paranoične i postoji BTC kao opcija plačanja, mada se i on može upratiti ali zato je potrebna NSA/CSS mašinerija, pa zahvaljujući Bitcoinu i dokazana je povezanost Ross Ulbricht sa silk road. jedina je sigurnost ako imate mogućnost kupiti u shopu za keš.:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sve stoji sto je kizo napisao, samo sto nacin placanja uglvnom nema veze sa problemom kojeg se plasimo. problem moze biti jedino zaplena na carini, sto uglavnom zavrsi tako da te niko ne dira al nemas ono sto si platio, ili ti nemas ono za sata si se iskesio :) pa sad moz probati tri puta i tri puta si olaksan za ... evra. e onda ako se oslonis na srecu moz da ti nesreca zakuca na vrata, il vec cija su sa adrese. adresa je bitna, ko prima i da li ce da dodje do njega, nacin placanja ne znam da je ikad bio presudan
 
19.06.2014
1
0
1
kupio sam 3 semena think different i jel zna neko da mi kaze kolko dugo mogu te semenke da odstoje? dal mogu da cekam do proleca sa njima?
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Golube, mislim da nije u redu da se ofiramo i pomazemo :murija::murija::murija:

Svaka posiljka i svaki stealth je specifican na svoj nacin:thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.