Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Dobila sam ovu poruku na seedsman-u. Da li neko zna sta se desava?
Untitled.png
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Premjestio sam ti post pa pogledaj prvi post. Iako mozes i od ostalih sponzora, Nirvana ili preko Hempatie.
Imas i temu Medicina pa nebi bilo lose da tamo natipkas par detalja jer mislim da ti automatici nisu najbolje rjesenje ;)
 
06.04.2016
22
0
1
Da li iko zna zasto su mi na pred samu kupovinu na seedsmenu izasao review sa totalno nepoznatim podacima.
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
A nista onda...neka Grigor plati,a tebi kuci dode:D.he,he..salim se malo.
Nemam pojma,doci ce neko pametniji tko ce imati objasnjenje;)

Edit;posto su Bugari poznati po internet prevarama slazem se sa kolegom ispod da kontaktiras seedsman jer nije za zezat se..
 
Poslednja izmena:

LarryBird

Banned
Banovan
27.08.2016
3
0
1
46
Imam nedoumicu oko plaćanja kešom.Interesuje me kada budem slao novac u koverti koju vrstu pošiljke biram - standardno pismo,avionska pošiljka ili nešto treće?
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Zdr , neznam dali i sta da radim pre 15-tak minuta javili su mi sa carine da imam neki paket DHL za mene pa me sad zanima kazu kao treba da dodjem da podignem trazu mi nekih para sto konkretno za takvu posiljku ne bi trebalo da ima carine i sad me trese paranoja fucking bull shit. Ko ima iskustva dali da idem sutra ili sta uopste da radim .Ko ima iskustva zamolio bih da mi posalje PM ili kako bilo Hvala vam poz .

edit: posiljka je iznad 50 pa mozda ako su naveli cenu negde pa to da je kao problem
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Mene da zovu s carine, a znam da su sjemenke u pitanju, ne bi išao dignut paket.
Ili još bolje, rekao bi da ne očekujem nikakav paket.
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Pa upravo to reko sam kao da neznam , za takav ali cudno je bilo jer za takvu stvar enma carine tako da sad sam pisao kompanii da mi kazu dali su negde naveli cene i dali je stelth stvarno stelth ko ima iskustva neka da neki komentar stvarno neznam sta da radim pm
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Meni kad sam naručio sa seedsmana došlo putem royal mail, dofurali na vrata, nisam bio doma i stari samo potpisao poštaru i čao bok.
Ništa carina, ali ja sam iz hr
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ep tu lezi zec nisam ja iz EU a vidim sad gde pratim paket kao posilka je prosla carinu hmm.....
The shipment has left the import package center in the destination country.

Sve je Ok ali zasto 25eur carine to me buni a pre neki dan kad su mi stigla svetla stiglo mi najpre pismo gde mi traze print skrin i blabla to sam im ispratio e nakon dva dana stigla mi kartica za posiljku koju treba da se carini ,dobro i na nju je pisalo koliko treba carine i to ali od kad sam im poslao dokument.
A ovako jedino ako su naveli kolki kosta paket pa to da je odredilo carinu to me buni i neznam sta da radim
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Sad te čeka paket na carini. A gledaj, sad je na tebi da procijeniš rizik i koliko ti se isplati otić podignut paket. Ali čim carina zove, meni ne zvuči dobronamjerno.
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Jako zeznuto , dali je imao neko ovakvu situaciju da mu odrede carine i da mu jave :D nek javi ja cekam mail da vidim sta ce mi reci kompanija dali je navela cenu jer u mojoj zemji sve sto je nad 45eur je podlozno carini :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jer u mojoj zemji sve sto je nad 45eur je podlozno carini
pa sta se onda cudis, verovatno je neka carinska dazbina, verujem da preko dhl-a stavljaju vrednost robe koja se salje jer je to i garancija, u slucaju da se zagubi oni ti dodju nazad neku kintu. meni su nedavno fedexom iz indije stigla dva caja od po 100 gr. vrednosti ispod $15 pa sam pladio pdv :) mislim da paket kod njih moze da stoji 3 dana, sacekaj odgovor te kompanije pa proceni sta dalje
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Hvala Power laknulo mi malo jer cena je 80eur , verovatno sto kazes mora da pise jer je DHL cekam ovi iz rqs da mi kazu sta su pisali jer da znam za sutra sta trebam ciniti jer sam se na telefonu pravio kao da nije mi bas najasnije sto je paket a covek mi je rekao neki .... . Narucka moja je stelth e posto je u celofanu zelim da znam dali oni to otvaraju full ili samo vide cenu pa vrz bazi toga odrede carinu i pdv
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Konačno sakupio dovoljno hrabrosti i otišo u customs službi , i odma da vam kažem bežite od DHL-a jer je jebana stvar platio đaba 25 eur bar da su stigli za 3 dana čekao sam 20dana i plus platio 25eur iako je to bilo plačeno.
Ali na kraju bio sam toliko uplašen što sam izbrisao sve od pc-ja sklonio sve što imam po kući što ima veze sa našim sportom planirao sam čak i da se otkažem od pošiljke ali ipak naš iskusni član #Power:respect: da ti sa zahvalim ti si mi dao malo vetar u leđa kad si mi skrenu pažnju kad si rekao da si platio 15 eur za čajeve.
Evo slike da se pohvalim .U skorije vreme ide dnevnik indoor/outdoor.
RQS-strain.png
Poz vutraši :thumb: i budite hrabri kako što ste i vidimo se preko dnevnike Voilà Hola ver se.Ekipo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.