Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.03.2013
14
16
3
Dje ste, rodjaci.. Nadam se da necu opet promašiti post sa komentom..Čisto radi podrške - vjerujem da ce i u naše krajeve uskoro sidsbanke, barem u ove te su ušle u EU, pa vam nece biti tako komplikovano. Ja sam u Češkoj, iako je ovde u poslednje vrijeme malo pooštren zakon, s.banaka bukvalno u svakom gradu..na pro forme foru da su s. za zbiratelje.. Neki dan prošetao do prodavnice, uzeo jednu critical neville haze auto, eno je pod nekakvom sklepanom led lampom, ni boksa nemam :) uzeo da se zezam do proljeca, dako neki dim ispadne od nje.. A onda Kali Mist i Sveet Lion u šumarak na proplanak :) (mator sam za ove "indorove") Pozdrav svima
 
11.04.2016
54
211
33
85
Sve pohvale za Seedsman, stvarno su profesionalni i da porucim ljudima koji se dvoume da li da poruce, da ne treba puno da se brinu, jer ljudi znaju sta rade. Treba uzeti stealth product i bez brige.. Mir i ljubav i cekamo pcele... :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
standardno buraz, dobijas lojaliti poene za kupovinu, dobijas mailove kad su popusti, idu gratis menke uz kupovinu. sta je problem registrovati se da bi saznao benificije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Ahill
06.10.2015
83
168
43
hvala na odgovoru, nisam bio siguran da li je pametno se registrirat... i ne vici ;P
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ako hocu narucit na djedovo ime i njegovu adresu,znaci delivery i biling adres na njegovo ime,a placam svojom visa karticom,ne trebam nikakve svoje podatke ostavljat osim podataka na kartici,jel to ok
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ima li kakve veze ako narucujem navece recimo posle 8 h,nece da mi prihvati karticu
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ma mislio deliveri na djeda a biling podaci moji od kartice,al nesto nece da prihvati,neznam sta bi moglo bit,mucim se vec satima izbacuje mi 202 authentical eror,a ima dovoljno para na kartici i skoro izvadjena
 
27.02.2017
1
0
1
Isti problem sam ja imo, isti error. Na jednoj drugoj stranici mi je pisalo da mi kartica ne podrzava "3D secure". Nazovem banku da pokusamo rjesit problem, i dobijem objasnjenje da jednostavno neke stranice ocekuju da kartica ima taj 3D, međutim kako mi je rekla zena na telefonu kartice hrv banaka nemaju to, rekla je da mozda jedna ili dvije imaju. Na kraju sam platio BitCoinom.
 
01.03.2017
62
48
18
Upravo narucujem 2 sjemenke pa mi je potrebana hitna pomoc jer sam zapeo.. Glupo mi je davat jos 70ak kuna na stealth shipping. No nema nigdje kao sta pise na uvodnom postu ''packing options'', ne mogu maknuti originalno pakiranje!!! Zanima me posto me izaslo 160kn dal da uzmem jos stealth shipping ili nema potrebe, pitam prventveno radi carine i murije a ne radi gubitka posiljke. peace.
 
13.02.2017
29
218
33
Da li nas sponzor seedsman daje popust clanovima?I ako daje kako mogu da ga ostvarim?Hvala unapred.
 
24.01.2014
80
33
28
Ako placam preko racuna, a seme sam narucio na babinu adresu. jel moram da stavim moje podatke (s obzirom da preko mog deviznog racuna saljem novac) u biling adress ili babine posto je na nju delivery?
Mozda je glupo pitanje al odgovor mi je trenutno potreban. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ubica zmajeva

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
dal je neko placao narudzbu preko bank transfer,kako im se salje broj narudzbe nije mi jasno,
 
24.01.2014
80
33
28
dal je neko placao narudzbu preko bank transfer,kako im se salje broj narudzbe nije mi jasno,

e brale ja danas poslao preko banke. nista moras da otvoris devizni racun uplatis na njega novca malo vise nego sto je porudzbina da pokrijes troskove transakcije( to pitas u banci) i iskopiras porudzbinu koja ti obicno stize na mail. takodje im naglasis da ti u transakciji pomenu order number. Kad uplatis posle par sati stigne ti swift poruka na mail koji das u banci. meni je stiglo u pdf formatu gde je bio naveden order number. pa sam im za svaki slucaj poslao poruku sa pdf fajlom i dodatno naveo order number. Znas koje peripetije danas u banci dok konacno nisam poslao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.