Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ako je od novca onda nije poslat 24. 07. kako kazes kad je 27. 07. jos bio u zagrebu. da li su ti odgovorili na mail da je novac stigao i da su poslali. ako nista jos nisu javili posalji im mail i pitaj gde je zapelo. sta ti pise za broj posiljke kojom si slao novac al na danasnji dan, jel imas informaciju da je pismo otislo iz zemlje
 
03.07.2017
69
16
8
28
Je od novca a nisam ih hr nego iz bih ako to mislis nisu javili i poslao sam pitanje a vratili su kao nije to bista moze i do 25 radnih dana proci dok novac ne stigne tako da izgleda nista od automata ove g ionako je kasno jos me i sjeme sjebase
 
03.07.2017
69
16
8
28
Krenuo sam ali sam dobio neke sjeme iz hr sto nevalhaju nije ni pola od 50 niklo onda druga stvar skakvci i vjetar odnijeli jos pola tako da sam ostao na par stabljika jbg prvi mi put da sadim a sad gledam novac he stigao u spaniju ako dodju iduci tjedan ipak cu posadit koji automat zivim u hercegovini i ima sunca do kasno nije to bosna tamo bi ih odnio led
 
03.07.2017
69
16
8
28
Ljudi jos ih nema 24.ppslao novac poslali mi novi broj RZ463026742GB za pracenje royal mailom i nemoze gresku izbacuje nezz sta je ovo ovako sporo
 
20.08.2017
67
145
33
47
kingston
:joint:Pitanje za nekog ko zna.. Ima li razlike u brzini dostave i kolicini novaa ako se placa bitkoinom ili preko banke i kak se kupuju bitkoini i gdje i kaj je po vama sigurnije!!!
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Evo da dođem pohvaliti seedsman, u utorak mi poslali, danas mi stiglo. Još da u bitcoin bundleu nisu autosi bilo bi super, ali opet za plaćenih 10 sjemenki dobio još 20 besplatno - 12 foto i 8 autosa, svaka čast :D +10% popust ako se plaća bitcoinom, ma 5+ kompletna usluga.
@pajpkaj imaš hrpu načina za kupit bitcoin, googlaj ako te zanima, neće ti sada valjda ekipa na forumu o vutri objašnjavati gdje i kak se kupuju bitcoini ;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
@pajpkaj
Da platis karticom kuci ti je sjeme za 3-5 dana.Evo jedan podatak;kad god narucujem sjeme preko seedsman,narucim u subotu.Svaki put mi je u kuci u srijedu;)Vjerujem da ce i tebi tako...
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Evo i ja moram pohvaliti seedsmana, brzo diskretno ma svaka cast, za preporuciti! Placao s bitcoinom dobio jos popust i gratis menke tako da svaka preporuka!
@pajpkaj bitove mozes kupiti online, a mozes i na btc bankomatu pretvoriti hrk u btc uz proviziju od 10% i onda kupujes s njima sto ti treba vec.
 

marions

Aktivan Član
24.05.2012
60
371
53
60
Pozdrav, naručivao sam semenke od female seedsa nekoliko puta i sve je savršeno funkcionisalo, pre mesec i po dana pošiljka najobičnija nije stigla, pisao sam im i zaista predusretljivi momci novu pošiljku su poslali sa praćenjem i moje pismo je zaglavilo na carini.. jbg, verovatno kao i prethodno. Mesec dana sam malo (malo više ) paranoisao i ništa, uzeli su pisma ja sam ostao bez para i semenki, ali što ovde neko reče, barem nas ne diraju.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Da platis karticom kuci ti je sjeme za 3-5 dana.
Eto..meni tako dolazilo 9 puta...10 put sada cekam vec 23 dan,vec sa suportom dogovorio novu turu koja je poslana ali ne u orginal pakovanju i bez mogucnosti pratnje posiljke.Ugl.jako su susretljivi i ispali fer sad kad je ispao problem:thumb:Javim kad stigne..iako brijem da cu dobiti i onaj prvi paket i ovaj drugi...tako to biva u vecini slucajeva..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nemam pojma osim iz iskustva :)
kod hazerija je bilo da je trazio da ne bude original da ga ne provale, a ja u zip kesici imao klijanje 2/5 znaci staro seme, najverovatnije rinfuz im stigao ko zna kad i pakuju kad ko naruci.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
@pajpkaj
Da platis karticom kuci ti je sjeme za 3-5 dana.Evo jedan podatak;kad god narucujem sjeme preko seedsman,narucim u subotu.Svaki put mi je u kuci u srijedu;)Vjerujem da ce i tebi tako...
Nema to veze sa načinom plaćanja, uplati ti njima putem bitkoina, paypala, skrilla, ili karticom, uvijek će ti tako stići..
... radi se o tome, SA KOJIM servisom za dostave imaju ugovor (npr DHL ovde u DE, imaš kod njih flatrates za slanje paketa, zavisi od količine, znači ti naručiš kod seedsmana, njima stignu pare danas, oni zapakuju pošiljku i tu istu odnesu direktno u DHL logistički centar u blizini, a ovi to u razmaku od svako 3h sa avionima šalju poštu, kako sa putničkim tako sa avionima za transporte, i zato brzo i stigne..) naravno da brza uplata igra veliku ulogu, tako isto i radno vrijeme, prije će ti biti paket poslan ako ujutro naručiš i u roku od 30 minuta npr uplatiš sa bitkoinom i istog dana ide pošiljka vani, vjerovatno popodne, naručiš li naveče, sutra tek šalju, naručiš li petkom ili za vikend, tek u ponedeljak šalju i tkd...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
02.02.2017
90
153
33
56
pokusao veceras da odradim porudzbinu i nisam uspeo. da li je do mene ili do njih... ko ce ga znati.
dobijam na kraju postupka ovu poruku:
201: Operation denied. Please call your bank and ask them to allow international payments on your card. Please do not try again until you have done so as it may result in your card being blocked.
odmah zvao ortaka koji radi u banci, kaze da to nije do banke... :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.