Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
kod hazerija je bilo da je trazio da ne bude original da ga ne provale,
Ne Gruci...do sad sam uvijek dobivao u orginal pakovanju ali potpuno diskretno zapakirano.Sad kad sam trazio drugu posiljku jer nije dosla prva su mi poslali sa napomenom kako nije u orginalu niti sa mogucnosti pratnje(iako to nisam nikada ni trazio)i tu posiljku salju avionom...to su oni napomenuli.Dok kod prve posiljke sam pogrijesio sto sam slucajno nesto stisnuo i ta posiljka mi se salje brodom..zasto..nemam pojma:)Ugl.sve pisem kako su mi oni iz seedsmana napisali:thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Pow,bro..nemam pojma..tako oni pisu,a ja ti prevodim sa onom prastarom aplikacijom..ni ime joj neznam.Tako da..il je brod..dal je parobrod:D:Dstvarno neznam...Samo nek meni stigne moja M.K.Ultra i Y griega cbd..pa moze i katamaranom:D..ali do Nove godine:):thumb:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisu mi jasni da u XXI veku salju postu brodom preko bare, al i to je nacin... verovatno jeftinji pa ono, ko ima strpljenja, moz da dodje za mesec dana
edit.
jbg, sad tek skontah da je seedsman u pitanju a ne amerika, sta oni rade s brodom, mora da obidje francusku, spaniju, portugal, italiju :) bas svasta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
oni rade s brodom
Moguce je da sam ja zapeo u...
prevodim sa onom prastarom aplikacijom.
...ali bez obzira i na to na tom orderu mi jedinom nije pisao ime firme koja salje ili donosi posiljke(da sad tu ne pisem).na svim ostalim orderima iz povijeti je pisalo...Tako da,il sam ja odlutao u prijevodu il postoji neka caka..Kazem ti ja Pow..doce meni na kucu i taj prvi i drugi paket sa sjemenkama.Nisam prvi kojemu se ista stvar dogodila:thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Eto...Stipe je shvatio moj "pogled na prijevod":D
Sad budem slikao problem o kojem govorim:)
Edit;
@Stipe
Evo ovako..tamo kad udes na povijest ordera pod stavkom "tracing"na svakom orderu pise broj i ime poste dok na ovom orderu koji nije dosao nema nista,a na ovom novom koji su poslali je "air mail":razvaljen::
Ma doci ce...mora:)
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Jesu Stipe,posteno..Nakon isteka od 14 dana koliko je po pravilu su poslali novu posiljku sa istim sjemenkama samo u neorginalnom pakiranju i bez pratnje sa "air mail"na novom orderu.Sad sam na cekanju..ovih dana ocekujem:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
To stoji, meni je tako bio jednom stigao paket od 8 sjemenki od seedsmana, no nazalost nisu bile sjemenke taj put zapakovane u one male plastične kapsule, već su došle u malim najlonskim kesicima, no kako god, pola sjemenki je bilo satrano, tj smrvito, desilo se izgleda kroz transport.. Uzeo uslikao, kontaktirao im support, nakon 6 dana mi stigao novi paket sa novim sjemenom, i još mi dali 1 sjeme freebie od bulk seedsa nzm sad točno koja sorta..
Tako isto i kod RQS, znam da nemaš garancije ukoliko dobiješ ispravno sjeme jel oće proklijati ili ne... uglavnom prošle godine kupim ja od njih 4x ice, 4x fruit spirit, i 10x haze berry kada sam bubble gum hash pravio od nje.. uglavnom od 10 haze berry sjemenki 2 proklijale, od icea isto tako 1, ovu fruit jos dirnuo nisam..
I ja od šale uzmem ostavim komentar tamo review kao nije mi 10% sjemena proklijalo, i nakon 1dan me kontaktirao njihov support, sa njima pristojno pisao i objasnio šta je problem, i isti mi dan poslali isto sjeme u istoj količini za naknadu..
 
23.07.2016
79
86
18
Los Angeles,California
Probam danas da narucim i izbaci mi ovaj error 202:Authentication error. Please call your bank and ask them to allow international payments on your card. Please do not try again until you have done so as it may result in your card being blocked.

Kontam ono kao guzva danas black friday i to i probam opet sad i isto mi izbacuje,imam oko 17 eura vise na racunu..

Imam VISA Electron karticu
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Možeš ti imati bilo kakvu karticu, ali ako imaš limit za slanje novaca internacionalno, onda ništa od narudžbe..
Prvo moraš srediti u banci da ti aktiviraju tu mogućnost da možeš internacionalno plaćati, tako je i kod mene bilo do prije 2.5 godine.
Sa jednim pozivom banke, riješio to za 15 minuta.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Evo meni na danasnji dan 35 dana proslo od prve naruzbe,a 10 dana od druge koja je poslana preko suporta..Ne kuzim sta je sa seedsmanom..kolega mi cekao 14 dana sjemenke..ali je barem dobio..
Ja sam na ceki:(
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
@thugsta187 ako ti kartica (Visa Electron) nema taj neki 3d secure,onda nista od karticnog placanja,imao isti problem,frend malo objasnio i isao nedavno napraviti Visu E. karticu u boljoj banci koja ima sva ta cuda,dobio neki mali kao daljinski tj. token,u banci rekao da prebace sa kuna da placam online u eurima,odabrao eure kad sam radio narudzbu,sve napravio i na kraju ti se otvori na ekranu kao za odabrati random sifru s tog tokena za sigurnost,upisao to i dum sve iz prve uspio! Prilicno je lagano kada skuzis malo shemu kako to sve ide,ali ako vec znas kako upravljati Bitcoinom (o kojem ja nemam pojma apsolutno nista),onda ti je to puno lakse :thumb:
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Ja narucio 06.12 i platio Bitcoinom.
Ne da mi paket nije stigao,nego jos nije ni poslan.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Da...dosta ekipe se zali na isporuke.U Hr-u su ovi lihvari iz poste krali kuverte,pisalo u novinama..Ali definitivno seedsman malo steka...jos od prije mjesec dana.Ja sam nakon 14 dana sto je maksimalan rok kontaktirao suporta i dobio drugi paket..I taj sam cekao 15,16 dana,a inace sve prije je dolazilo kroz tri do pet dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.