Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Naravno...das onda rade meni lovu..nista te necu pitati..:D..i necu ti stvarati probleme jer me nikada neces vidjeti:D:D:D

Moras doci sa izprintanim racunom koje ti je Seedsman izlistao_Oni upisu banku,ulicu,drzavu(Spanjolsku)i kroz dan,dva je proknjizenjo...5-7 dana kasnije je kod tebe kuci:thumb:Kako bi inace znali kome uplatiti tvoju lovu...i ne zaboravi napomenuti broj racuna...da ti upisu..
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Mozes brisati sve osim banke,racuna,adrese primatelja para...Ali u tom slucaju obavijestis seedsman i nikako ne zaboravis napisati broj ordera...znas sta,,,sam se sebi divim koliko strpljenja imam..hmmm...i ja sam ostario:D:D:thumb:
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
hazeri, hvala buraz, mozda se nekad vidimo pa da ti se oduzim za ovo cimanje
 
17.03.2014
170
134
43
Spremam se da naručim medicinske menke od Seedsmena i nemogu da odlučim kako da platim..Kešom ili ovako iz kreveta, Visom?? Neko je ranije napisao da se na listingu uplata čak pojavi kinesko neko ime umesto ovih, što će reći, bezbrižno...Priznajem, paranoja me drma..Ko je kupovao Visom Internet, je li imao ikakvih problema sa tim?'? Drugi problem je što semenke koje sam odabrao su "out of stock"...Koliko im treba da popune rezerve? Već danima gledam i nema promene..Ili ih je iznenadio sneg u sred zime...
 
17.03.2014
170
134
43
Hvala hazeri za obaveštenje..Ali, Plaćanje Visom, bez straha?? Svaka čast momci...Bio sam ubeđen da većina plaća kešom..
 
23.02.2018
6
4
3
S.
Pozdrav svima, evo vidim par odgovora gore ljudi plaćaju Visom narudžbe za sjemenke, može li netko odgovoriti koliko je to sigurno?

Ja bih stvarno želio naručiti sjemenke da napokon imam svoje ali sam u jako delikatnoj situaciji gdje nesmijem biti kažnjavan ( nikad nisam ni bio ) i to me najviše koči i stvarno mi je jako bitna anonimnost i da sve to fino prođe.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ne ako moras priložit br. narudžbe, 'devizna transakcija' je ono što ti treba,transfer s nekog računa (tvog).,na račun koji ti je seedsman dao..
p.s. uplata ne ide na seedsman vec na drugu banku u drugoj državi,tako da oni na banci ne mogu vidit da ti placas sjeme;)
Bar je tako bilo u mom sl., 2 puta. Dosao sam na šalter i rekao da sam naručio nešto s neke int.str., trebam uplatit tu i tu svotu na taj račun al da su mi ovi s neta napomenuli da moram br.narudžbe uz uplatu predočit i bez ikakvih pitanja službenica banke je prebacila novac s mog računa na račun koji sam joj dao .za 3dana stigao poštar u oba sl.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
može li netko odgovoriti koliko je to sigurno?
zbog placanja visom sigurno neces u zatvor :) sigurno je, budi bez brige. problem moze a ne mora da bude na carini. samo placanje nije nikakav problem a visa i bitcoin su najbolji nacini, daleko bolji i sigurniji od slanja para u koverti. moz i bank transfer, al kartica je manje maltretiranja, od kuce i njima pare odmah tamo tako da ti posalju sutradan
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
:fuck:Ekipa sad i mene zanima ovo što kaže Haz i Power..2 puta sam naručivao od seedmana i oba puta sam za opciju plaćanja odabrao 'bank transfer',kao što sam ranije napisao. Oba puta u istoj banci sam plaćao u kojoj imam otvoren račun jer su mi u banci rekli da je 'devizna transakcija' jedina opcija da uplatim novac zajedno s 'order number', oba puta me ta transakcija stajala 15e, plus 20e sealth shipping, nakupi se toga..
Kao jedini način da imam otvoren račun i s mog računa uplaćiva na taj? Da li je tako u svim bankama?
Sada sam platio 6 sjemenki s dostavom 85e, jesu skuplje na lageru ali dodatni trošak dostave i transakcije me izašlo 33e
@hazeri da sam isprintao ovako kako ti govoriš, treba li plaćat dodatno naknadu ili samo doslovno dođes s tim i platis to što piše na papiru
 
23.02.2018
6
4
3
S.
zbog placanja visom sigurno neces u zatvor :) sigurno je, budi bez brige. problem moze a ne mora da bude na carini. samo placanje nije nikakav problem a visa i bitcoin su najbolji nacini, daleko bolji i sigurniji od slanja para u koverti. moz i bank transfer, al kartica je manje maltretiranja, od kuce i njima pare odmah tamo tako da ti posalju sutradan

Što u slučaju problema?
 
23.02.2018
6
4
3
S.
zbog placanja visom sigurno neces u zatvor :) sigurno je, budi bez brige. problem moze a ne mora da bude na carini. samo placanje nije nikakav problem a visa i bitcoin su najbolji nacini, daleko bolji i sigurniji od slanja para u koverti. moz i bank transfer, al kartica je manje maltretiranja, od kuce i njima pare odmah tamo tako da ti posalju sutradan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa tema je o seedsmanu, on sa carinom nema nikakve veze. a ako problema bude u smislu da provale, zadrzace menke i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.