Sezona 2012 : El Nino, White Whidow, Big Bang, Himalaya Gold

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
4 albuma :

El Nino



Big Bang



White Widow



Himalaya Gold



Potrudio sam se da uslikam što bolje i što detaljnije pa ako neko može reći da li je ovo zrelo za nož bio bih mu zahvalan. Po nekoj mojoj proceni, sve bi moglo da se skida sem Big Banga.
Inače, ako sam dobro ispratio, cvetanje je počelo 28.08.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
a cuj, nemas ni jedni makro fotku da bi se moglo videti stanje trihoma, probaj sam zaviriti u svet trihom pa proceni, da li je to raslo na otvorenom ili na terasi, terasa po pravilu nikada nema direktnog sunca preko celog dana, po tvom nije jos proslo dva meseca cvetanja, meni lici da je jos rano (pod uslovom da je cvetalo na terasi) nema druge nego da pogledas trihome, inace skroz simpaticne biljke, bravo

edit: koliko vidim sorte, to je sve od Green House Seeds, i treba im vise od 60 dana cvetanja, tu si al mislim da mogu jos malo da cvetaju
 
19.10.2012
14
10
3
38
Kao sto ti je Powerseed rekao pogledaj stanje trihoma. To ti je najbolji nacin da ocenis zrelost biljke, trebace ti lupa. Ako hoces high efekat skidaj kad trihomi postanu mlecni , a za stone kad predju u braon. Pola/pola kombinacija je po meni najbolja, ali o ukusima ne vredi raspravljati! :) Pozdrav
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Pa da, problem je samo što nemam kvalitetnu lupu ili onaj džepni mikroskop da snimim trihome. Videću do kraja nedelje da nabavam negde, ali u svakom slučaju će ih mraz pokidati, u to nema sumnje.
Inače, terasa je u pitanju i imaju minimum 6h direktnog sunca. Iskreno, začudio sam se malo što su ovolike. Mislio sam da indike ne prelaze 180cm (tako sam čitao na Green House sajtu, a njihovo je seme), ali WW je npr 2m (ne računajući saksiju), El Nino je 2.25m. Big Bang i Himalaya su oko 1.80m.
Hvala na odgovorima.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pa sta sad...zao ti sto su vece?:icon_lol:
to 180cm je priblizno-sto ce reci,gore-dole...

lepe biljke,cestitam!:clap:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Flipsilon je napisao(la):
... Iskreno, začudio sam se malo što su ovolike. Mislio sam da indike ne prelaze 180cm (tako sam čitao na Green House sajtu, a njihovo je seme), ali WW je npr 2m (ne računajući saksiju), El Nino je 2.25m. Big Bang i Himalaya su oko 1.80m ...

dragi frendu, ti nemas tu ni jednu indicu, ne znam o cemu pricas, sve cetiri su cisti indica/sativa hibridi ;)
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Nipošto, svakako, nego je malo proces oko kamuflaže.

PowerSeed je napisao(la):
dragi frendu, ti nemas tu ni jednu indicu, ne znam o cemu pricas, sve cetiri su cisti indica/sativa hibridi ;)
Tačno, nego se bazirao na to što je pisalo "Indica Mix" na GHS sajtu. Greška:sun2:
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Što duže čekaš to bolje, pogledaj po netu, postoje ozbiljni članci koji negiraju teoriju "nit providno, nit tamno".

Uostalom, sam proceni čemu ćeš da veruješ ;)

A ako pustiš baš dugo, nemoj se iznenaditi nekim semenkama, nema veze što nema baje u blizini.