Shta mislite o BLUNTOVIMA?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Volite li duvanje iz blunta?

  • Da

    Votes: 26 33,8%
  • Ne

    Votes: 51 66,2%

  • Total voters
    77

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ak se mene pita nema nista do prave gumificirane rizle i točka . grupno multimass pušenje ionako više ne prakticiram . Radi vlastitog zdravlja razmišljam o vaporizatoru ...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Meni najbolje čista u rizlu (smoking gold od konoplje), al naopako zamotam pa ima manje papira, a i lakše je.
Vaporizator je super stvar, da se lako napraviti sa bongom, samo ti treba jedan grijač i malo kreativnosti, ne moraš davati 200 i više ojra.

 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
čekaj malo a šta ti čistu travu pušiš? pa šta se nisi pohvalio, sad ćeš morat(jer te "volim":)) pa brate vidi i meni gold rizle šta ti pušiš pred očima, iako nisam još našo najblje, a dobre su mi smoking crne u roli, a i one male nisu loše, e pa sad idem vidit šta imam, pa ću reć :)) a, imam i smoking kratke plave, ali mi je joint sve veći, pa ne stane :) nego da i ja motam unatrag krateći rizlu, a okus koji ima samo dobar čistunka uh.. još kad se ugasi koji put dok pušiš, pa staneš razmišljati i onda pripališ i totalno neki fini okus se stvori, nego skužila sam da treba uvlačit lagano, duboko i po jednom dvaput (triput^^=) jer ak se zakašlješ cijeli joint prodje tak ak se ne skuliraš...nego krive informacije sam dala, da treba proči dva dana bez dima da se može čista osjetit, jer ako je jak dim, tad se osjeti dim isti dan, već sam frendice neke navukla pomalo :=)
dobar ti onaj beat, ja inače tekstove nikad neslušam(valjda nisam koga šta uvrijedila) u pjesmama, već osjećaj koji ona pruža :sun2: jesi ti iz zg-a Tarki, možda ti se posreći da zapalimo pa da ti pusu dam :))) i poučiš taj vaporazer napravit...a jel ima kakva dobra "lula ili boca" di bi čista taman legla, a da grlo ne gori...sad se sjetih,, tako sam se izrigala pred koji tjedan kad sam mješala s duhanom i na bocu pušila, i onaj osjećaj sam imala"samo da još ovo preživim" a tako mi je bilo samo na alkoholu :)) cigara fuj, čista fino i sve finije puca, a božemoj, treba i neku mjeru imat...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A očito da imamo isti ukus... Ili se poznajemo iz prošlog života... A možda si mi sestrična u 14. koljenu?
Samo se prestani čuditi, ovdje ti je to sve normalno... svi su isti, samo drugo pakiranje.

I da, sve si u prav što si napisala, a naći ćem ose svi jednog dana prije ili kasnije, to je ionako neizbježno.
Polako, polako...

Najrađe bi ja svima crto i sliko, al šta ću kad nemam fotić a boga mi je mobitel star 5 godina.

I bez ljubavnih sapunica, onda tu nastane čitav film ili dinastija santa barbara marisol :icon_lol:

Samo ti čitaj, slušaj, gledaj i čitaj... I da ne zaboravim, čitaj ;)

Inače, pravi si primjerak radoznale ženke... kad počne, ne može stat :D
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
a je , ja to sve iz srca očitavam svoju želju i volju za ičim, samo čili opušteno :) :) ma eto učinio mi si se drag i nenapastan da me iskoristiš dok sam napušena xD nego to isto čistu zapalit da mogu s nekim , jer frendice šta su probale puše i cigare pa opet mješaju, a tvrdi mi jedna da ga čista zabija prejako, a dimi mješano, pa ko tu koga :icon_lol: a to da ćemo se nać, šta ću ja bit jedina ženska među vama a=? još će ti reć, šta si jadan propustia :))) a kad već neš, pa daj mi rec otkad pušiš čistu i nešto nevedi uz to, jer ako čistu smatraš boljom, trebaš ju propagirat ako možeš ko ja :) nebiste vjerovali ali to je živa napast, cigareta,. spoznate tek kad prestanete...
 
08.03.2010
2
0
0
33
hmmm blunnnnnnttt... blunt je fakat jebena stvar ako se čovijek oče preparirat, tada se blunt koristi. Zbilja povuces samo 2 dima i drzis, jer ako povuces vise iskasljat ces dusu, ne odmah, nego nakon 5sec sto drzis. kad bi se mene pitalo sta mi je draže reko bi da stvarno neznam 50-50 tu i tamo mi ne sjedne bas blunt, jer se preubijem, a katkad mi je prejebeno jer zabrijem na neke sheme znate već... smijalice.... što se rizli tiče prva u koju sam motao je bila enjoy (rs) sa filterima i nekako mi je i dan danas najbolja makar je i crni smoking jeben... ali definitivno su mi najgore one kamenjarke (rips) ko da a4 papir pusim... fuj D:
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.179
5.081
258
somwhere over the rainbow
Zig - zag

razni okusi...cherry, grape, straight up, blueberry....

iznimno ukusni za duvat ako je unutra ukusna i kjurana marihuana, ali primjetio sam da bole pluća iza...

fora je, ali ipak se ja držim RAW rolica...

ovo je puno kemije unutra...

RKYS3ff.jpg

2d26921.jpg
2la3qmw.jpg
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Pa ljudi moji pa blunt je cudo.Traje dugo,lupa kvalitetno,odlicnog je okusa, a stane koliko zelite da stane ako se potrudite moze i od kg,a moze i gram :D nebo je granica.Samo nebih vidjeo svrhu tog od kg :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela