sjemenke u budovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.11.2016
0
1
3
34
bok ekipa

Imam jedno kratko pitanjce u vezi sa sjemenkama u budovima, mislim si za par mjeseci nabaviti par dobrih sjemenki (idem u amsterdam u 4. misecu). Tamo bi kupio desetak sjemenki razlicitih vrsta trave i to rasporedio kroz narednih par godina iskljucivo za vlastite svrhe ,dosadilo mi je na ulici uzimat svakakve gluposti ,znate o cemu pricam.

Mislim posadit koju biljku pa me zanima da li ona daje sjemenke pa da samo te sjemenke vrtim u krug i da nemam nikakvih briga kako cu sjemenke nabavit.

Ako tema nije u redu neka je slobodno administratori izbrisu ili premjeste na odgovarajuce mijesto.Ili ako slucajno ima neka tema slicna ovoj moze link teme.Pitanje je mozda malo glupo al nemojte zanemarit .

Lp
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Ukratko zenska biljka se pusi, muska ne. Semenka moze dati musku ili zensku biljku, postoje feminizirane semenke iz koje rastu zenske biljke. Da bi doslo do oprasivanja potrebno je da muska biljka oprasi zensku. Oprasena biljka je manje potentna(losija za pusiti) jer dobar deo energije preusmeri ka proizvodnji semenki. Opcije su ti da posadis par obicnih semenki pa kad krenu da cvetaju poseces muzjake a sacuvas polen pa kasnije oprasis samo koju nizu granu zenskih. Takodje mozes koju donju granu poprskati koloidnim srebrom kako bi dobio feminizirane semenke(kao sto rekoh gore iz njih rastu zenske biljke). Dosta zavisi i od toga koliko bi biljaka sadio i da li bi to bilo unutra ili napolju. Cesto je ponovna kupovina semenki najjednostavniji izbor.
:gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vidda77

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ukratko,od feminiziranog sjemena koje kupiš,posadiš... nećeš dobiti sjemenku.
Nekad bude,ali rijetko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vidda77
26.11.2016
0
1
3
34
Hvala na odgovoru.

Vidim da imam jos puno puno za citati u vezi uzgoja biljka. Kad dođe vrijeme cu nabavit sjemenke i bacat se na posao. Strpljen spasen.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kada ne bi bio ljen, našao bi sve na forumu. Pročitaj pravilnik, da ne bude nesporazuma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.