Skeniranje terena helikopterom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ma ja sve nesto pogledam nocu u nebo a ono sve nesto svetluca, pale se i gase svetla, crvena, plava.... I samo pomislim: "snimate a? snimate." I pokazem im srednji prst.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
sad malo pre obilazio sve balkone u okolici,mali ka igračka,čujem neke cudne zvukove kad ono mini helič mi balkon snima :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma sve se moze naci i locirati ,ali mislim da nase drzave na balkanu to bas i nisu u stanju..evo jedan primer iz srb neki lijovi posadili vani u kukuruze jako veliku kolicinu i broj biljaka i nije ih nista lociralo nikakvi sateliti niti helihopteri..vec ih je locirao selja u cijoj su njivi to zasadili i to ranije dosao da bere i posadio neku sortu koja pre bude gotova nego predhodnih godina,a to ovi likovi nisu znali nego mislili da ce kao i prosle..i hebiga selja zvao muriju i ovi im napravili ceku i navatali ih..eto jedan od primera koji sam cula od kolega koji su ih branili..znaci selja je najbolji satelit nasta se oslanja nasa policija..:)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Bitno je samo biti pametan i misliti malo unaprijed, pa se tak šta nebi događalo. Šteta što uvjek ima iznimaka. A tih skeniranja, satelita i gluparija ima samo u matixu i tak nekim SF filmovima, ovo je ipak balkan.
 
08.02.2015
1
0
1
E ljudi, zivim blizu kasarne, u kojoj je jedina uzletnica za helikoptere u gradu, na dan ih prodje dosta iznad moje kuce i okolinom kraja... jednom sam cuo da gledaju tako isparavanje toplote sa toplotnim kamerama, takodje sm acuo da nekako gledaju visak potrosnje elektricne energije. Ajte mudraci da cujem vase misljenje o ovome, nisam znao gdje da stavim temu nego ovdje.

Ima li sanse da padnem za uzgoj ako me helishi "snime"?
Uopste ne mora da te snimi iz "helisha",kako kazes...http://www.damiba.rs/,http://www.te...ry_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=66..ovo su ti rucne thermal imaging kamere,tzv.F.L.I.R. Ako ih ima u slobodnoj prodaji.sigurno ih i oni imaju...Resi pitanje toplote,pazi sta pricas i miran si..
 
14.07.2015
38
100
18
42
istina ziva,,ustvari oni imaju rupe na podu helihoptera kroz koje dvije dresirane i navucene zirafe gurnu vrat i njuse,kad osjete vutru one ustanu na zadnje noge i daju signal koji putuje po helihopteru i preko elise bezicnim putem jave u bazu podataka da donesu escajg:puuuh::