skunk varijacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nisam znala gdje bi otvorila temu..
+zaista mislim da na ovom forumu fali jedan podforum koji bi se bavio sortama,proizvodjachima sjemena i bankama..negdje gdje bi ljudi mogli pisati o svojim iskustvima..
gdje bi mogli ostavljati recenzije sorti i proizvodjacha..
gdje bi neodluchni mogli dobiti informacije iz prve ruke...a da ih nisu pisali ljudi povezani/zaposleni kod proizvodjacha..
zato apeliram na admina da razmotri ovaj prijedlog..

ok.to je bio uvod.
a .kao shto naslov kazhe...skunk bi trebao biti tema...tj. zanimaju me vasha iskustva sa raznim sortama koje nose taj naziv..jer..kao shto znamo.vechina proizvodjacha ima upravo tu sortu u ponudi + ta je sorta"majka" hibrida..zachetnik hibrida.pretecha svih hibridnih sorti tj. popularizacije istih..
iz tih razloga mislim da bi se mogli malo posvetiti skunku..
dakle...napishete o kojem je skunku rijec-koji proizvodjach..kakav rad ima.organoleptichka svojstva ( miris,okus,izgled ) i kako se ponashao u uzgoju+fotografije-ako je moguche.
+dobro su doshgli svi textovi na temu skunka i njegove povijesti...
hvala unaprijed.

(nakon skunka...mozhemo na haze sortiment,kush sortiment..itd.)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma i nezgodno je ( btw. procitala sam na engleskom podforumu txt o povijesti skunka ) to sa povjescu tj. genezom sorti..jer...uvijek se mozhe prochitati kako ovaj ili onaj svojataju neku sortu...
+ i neki uzgajivachi su mjenjali timove i/ili prodavali svoje "uzgajivacnice"..tako da je prrilichno nezahvalno i nezgodno uzimati zdravo za gotovo neke chlanke o povijesti pojedinih sorti..
+ tu je josh i sve vechi broj zagrizhenih fanova pojedinih breedera ( uzgajivacha ) ..tako da se samo gomilaju price i sve vishe se zapetljava situacija..
+ shto se sorte konoplje se zashtichuju...
sve u svemu *kazhin..

( kazhin=kažin tj. tako se u istri kazhe za situaciju " ne znas tko pije tko placa "..a inache kazhin znachi kupleraj/javna kucha/bordel....)

p.s. Power.pa daj onda malo poguraj otvaranje podforuma koji bi se bavio sortama i uzgajivachima, kod glavnog , odgovornog i generalnog urednika...jerbo.stvarno fali mjesto na kojem bi se o tome raspravljalo..a time bi se rijeshio problem otvaranja 101 teme istog sadrzhaja :" koju sortu bi mi prepruchili za....".i slichno..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......evo vjestice iznjet cu ti ja neka svoja iskustva sa skunkom.......

....dva puta sam sadio Skunk#1 od Sensi Seeds-a, jednom bez treninga, drugi put LST i Supercrop......

....sorta koja je po meni vrlo lagana za uzgoj a i cijena samog sjemena nije skupa, oko 20e za 5 femi menki......u oba growa kao gnojivo koristen je Hesi Bloom i P+......ili je Hesi stvarno vodica ili #1 voli puno papat al tu sortu nisam uspio pregnojit.......pred kraj sam joj doziro ogromne kolicine gnojiva al ona kao da samo hoce jos......oba growa su prosla bez problema od pocetka do kraja..........

.....do sad sam probao 6 razlicitih sorti (istina da su vecinom bili autosi u igri) al rad od #1 je bas broj jedan.....kolicine takve da mi se neda motat, 0.2 dovoljno za dvoje ljudi da se unisti...........blokada samo takva, zbunjenost, dezorijentiranost, pogled kasni, pomaknes glavu ono panorama:)......miris slatkast vocni, mjesavina gumenih bombona i vocnih zvaki, takav i okus, bas nekak slatkasto fruty.......to traje dok se posteno ne scjura......nakon toga je okus onak skunky zemljasto a i miris je slican.......vise volim taj fruty okus i miris dok je svjeziji.......

....evo i za kraj neke fotke.......

.....pred berbu.......



.....nakon par mjeseci u tegli........



.....znam da si sadila #1 pa tako da ovo moje nije nes kad imas osobnih iskustava, al posto je tema skunk mozda pomogne nekom drugom pri odabira.......

.....a za kojih 2-3 mjeseca bacim komentare Super Skunka od Sensija.....