sleng žargon fraza i izraza sa Balkana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlockozlokac

Banned
Banovan
25.09.2012
1
3
0
44
natura je napisao(la):
i onima zadnjima koji te brane dokazujes suprotno
NATURA sta sada oces da se uklucis u debatu? sjedi tamo ........kuliraj ............

p.s
ocu da napomenim da cenim i postujem forum ali nepravdu e to nikako.............e zlocko znas i sam da nisi u pravo ali sta ces sada zaglavio si pa moras da ides na taj tvoj nacin sa silu......oces neces moras si priznati da si pogresio ti..........i KADA DELIS PRAVDU BAN NA CATU NEMOJ SAMO NA MENE SLOBODNO BANUJ I DRUGE POSTO ONI SU PREKRSILI CHAT TOLKO MNOGO PUTA DA ZASLUZUJU 10 BANA ..................POZZ NEMOJ SE LJUTITI NEMRZIM NIKOGA SAMO PRICAM ISTINU...........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

zlockozlokac

Banned
Banovan
25.09.2012
1
3
0
44
nemoj da se plasis pa da obrises temu nek procitaju i ADMINI pa nadam se da mogu da bar razmisle zasto ovoliki revolt na forumu otkud ta nepravda..........neocekujem da te skine sa moderatora niki neki ukor da dobijes taman posla ti si provereni i zasluzni.......a ja novi forumas i slobodno mozete da radite sta ocete sa forumase (obicne ljudi)
ali ipak nek se zamisle admini jel treba tako da se postupuje i da ima mobing tortura na forumase da se istina sakriva i da nije to pravi nacin funkcionisanje ovoga foruma..........

ZELIM AKO POSTOJE PRAVILA DA POSTOJE ZA SVI BAS ZA SVI DA NEMA UZURPACIJU PRIVILEGIJE I SAKRIVANJE POZ DO ADMINE NEK RAZMISLE OKOLO OVU TEMU I TEXTOVE KOJE SU TU NAPISANE ZAHVALAN SAM I NEOCEKUJEM PREVISE SAMO NEK PRAVILA VAZE ZA SVI JEDNAKO............................
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

zlockozlokac

Banned
Banovan
25.09.2012
1
3
0
44
nenash je napisao(la):
Previše nešto ovakvih sranja u zadnje vrijeme.Više nije ni bitno ko je kriv. Sad samo da vidimo kome će prvo dosaditi...


je bitno je ko je kriv i nevodi se inat nego pravda druze nezelim da neko banuje moj akaunt bez razloga.................necu da mi neko uskracuje privilegiju samo zato sto je moderator..............pravila za sve podjednako............zelim da i ja pridonesim ovome forumu zelim se i ja educirati okolo vutre ..........i zahvalan sam sto postoji ovakav sajt forum da se moze svjest opstih narodne mase moze promjeniti da imaju saznanje kako i sta je vutra svako pridonesi sa svoje prisustvo na ovome forumu mozda neko manje neko vise ali PRED BOGOM SMO SVI RAMNOPRAVNI ....................neko rekreativno neko medicinski neko da nauci i promeni svoje misljene o vutru na pozitivno i da shvati ste krije ta biljka ...............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Eto šta dobiješ kad si prijateljski raspoložen prema strancu... dal da se trudim uopće... ma nema smisla... istina živa na nisam na tvom nivou... tako nisko ne padam...
Btw, kakav to čovjek moraš biti da stisneš ignore na skype-u kad te netko traži pomoć? :S
 

zlockozlockoo

Banned
Banovan
26.09.2012
0
3
0
44
NIJE MI JASNO STO SE PLASIS ZLOCKO mozes odgovoriti na sve ona pitanja sto sam ti postavio o PRAVILNIKU ili znas da nisi ispravan pa bjezis ko ZEC levo -desno
ili mozda nemozes TI DA SKONTAS IS PRVE?

pa mora ti se ponavljati nekoliko puta?duzan si pred svim forumasima da odgovris na sva ona pitanja sto sam ti postavio u onih nekoliko postova DUZAN SI ISTINU DA KAZES da nisi dostojan biti moderator da nesudis pravilno da se ni ti osobno nepridrzavas prema PRAVILNIKU jeli se ti bojis istine ???
jel oces da ima copy paste od razgovore sto smo imali ja i ti ? pa da ADMINI vide da TI NISI ISPRAVAN da si ti velika LAZ .............ti i nekoliko ljudi okolo tebe koje se nepridrzavaju do pravilnika foruma.........sta bezis BRE STA SE NE POGLEDAS ISTINI U OCI BRE jeli BRE????

DUZAN SI DA OBJASNIS SVIM FORUMASIMA DA NESUDIS PRAVEDNO DA SI PRISTRASAN ........................priznaj ..............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

zlockozlockoo

Banned
Banovan
26.09.2012
0
3
0
44
zlo&naopako je napisao(la):
Eto šta dobiješ kad si prijateljski raspoložen prema strancu... dal da se trudim uopće... ma nema smisla... istina živa na nisam na tvom nivou... tako nisko ne padam...
Btw, kakav to čovjek moraš biti da stisneš ignore na skype-u kad te netko traži pomoć? :S

NEMOZES NIZE DA PADNES DRUZE NAJNIZE SI TO JE SHVATIO SI NADAM SE

p.m
priznaj ma priznaj bre ****** *******
TETOVIRANJE-priznaj - YouTube
nemoj shaviti licno druze nije tebe namenjeno samo replika:)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

greenterminator

Banned
Banovan
26.09.2012
0
1
0
35
greeen898 je napisao(la):
evo ovako postovani zlocko.......kazes:imao sam strpljenja, trpio maltretiranje sa jednim te istim pitanjima, jer razumijem ja da ne kopćaju svi od prve :)

od moju perspektivu: Kad sam htio da narucim menke jedan kaze naruci slobodno bez brige, drugi kaze nemoj sada u aprilu maj se ne narucuje pa i pilici znaju da se tada u tim mjesecima kupuje menke za sadnju , postavim mu pitanje na privatnom na neki drugi clan i on kaze ja nikada ne narucujem preko neta da neveruje u to da mu menke nosi prijatelji da ima drugi nacin kako on nabavlja, drugi kaze slobodno narucuj da on tako narucuje i nikada nije imao probleme, eto vidis zasto ja postavljam isto pitanje razlicitim osobima?sve razlicite odgovore a neko drugi kaze najbolje je da se naruci posle 8-9 mesec tada je najsigurnije.....znaci zlocko sta ima pogresno sto ja zelim da oformim svoje mislenje na moj nacin??a budi siguran da ja kopcam iz prve

iz tvoje perspektive trpio da me satima na skype-u maltretiraš


iz moje perspektive: Druze zlocko ja sam te fino pitao nekoliko puta jel mozes na skaip? Jel tako bilo? Nekad si mogao nekada ne pa smo dogovorili za drugi dan ?
jel tako bilo??? Znaci niko nemoze da martertise tebe preko skaipa imas blok otstrani priatelja od liste i tako dalje jeli???
Ali da budem iskren ti si mi puno pomognuo cjenim to (kao i na neke druge zahvalan sam i na njih) iskreno dao si mi najprijatelske savjete i to stvarno cjenim i iskreno druze skoro svaki put si mi izlazio u susret da mi pomognes sa mojim pitanjima ali veruj nikada nisam htio biti dosadan tnx na svemu druze iskreno si pomagao je istina to (mozda dosadan zato sto neznam nista o vutri)


smirivao tenzije na chatu...

tenzije na chatu nisu nikada nastali od mene,uvjek je bilo provokacije od 2-3 osobe uvjek kada sam usao na chatu ali bas uvjek mi prebacivali na moj racun neukusne sale nema potreba da imenujem osobe ali ako zelite mogu i to i sa tacnim primerima i nacin kako su to radile, znaci to e bila taktika da me neko provocira a da ja cutim i sedim na chatu ili da me neko provocira i da mu vratis pa onda ban sa chata jer ja sam novi clan a druge koje martertiraju prebacivaju su stariji clanovi i imaju privilegiju da zezaju druge forumase jeli???
Sto se moze videti i pogore nekoliko postova kako prebacivaju i vezi chata i to na sasvim drugu temu......(natura)
i hajde mi objasni ako imas objasnenje zasto si me banirao sa chata???? Jel imas konkretni odgovor????? Jesi moderator pa moras da znas druze ........

Znaci zahvalan sam svima posto su mi pomogli da shvatim sta je vutra i nadam se da ce mi pomoci da i ja uspijem da napravim ulje posto to mi je potrebno iz medicinskih razloga.............zlocko ako ti smatras da je to ispravni nacin da banujes neko ko zeli da pomogne sebi i jos nekim ljudima da napravi ulje onda banuj druze ja cu da otvaram nove akaunte pod raznim imenima i tako nadam se da cu doci do mojih pitanja i odgovora ti tvoj posao a ja moj druze neljutim ti se samo mi otezavas moj posao da dodjem do ulje tnx svima macedonia

p.s
niko nemoze i nema pravo da ospori da trazi svoj ljek i podobri svoje zdravje ni drzava ni ti zlocko put je tezak ali to je put ka istinu i zelju da se uspije zelim dobru
karmu svima tnx svima macedonia





je zlocko mora da se ispoveda mora da kaze istinu duzan je prema svim forumasima

zlocko nemoj da bjezis od istine priznaj da si nepravedan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

mrgreen787

Banned
Banovan
26.09.2012
0
1
0
34
zlocko duzan si da objasnis forumasima zasto nesudis pravedno zasto banujes ljudi???? zasto nisi isti prema svim forumasima???

zasto stitis neke pojedine clanove???

zasto zlocko ti si moderator i moras da vodis grizu o ovome forumu i forumasima

mozda zato sto ti je nik zlocko i ti si zlocest??? samo ime ti pokazuje da nisi pravedan e nije to prava stvar druze ti onda nisi za moderatot ako nisi podjednako ispravan prema svim forumasima

jel treba da stavim proxi ???? banovas preo imeila pa nda preko id-a dzaba ti to druze moras da budes ispravan i prizznas da si gresio


MA PRIZNAJ BRE
https://www.youtube.com/watch?v=HW4rxyXgI1g&feature=player_embedded
nije licno ali dobra je replika postujem te druze ali moras i ti da postujes forumase
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jaoooooo makedonac dosta vise molim te...smorio si sad i mene,a verujem i sve,,,sta pravis od ovoga neku dramu,majke ti?
dokle god budes davio,on ce te banovati i to je to.i ja ga,brate,razumem...dakle spusti loptu,iskuliraj,sta je bilo-bilo je,ne davi vise,molim te.
'moras da postujes forumase'-OK,PODRZAVAM.ali,za tvoju informaciju 'nepostovanje'(pri tom to je potpuno subjektivni stav,a ovo JESTE sajt u PRIVATNOM vlasnistvu,kako pise u pravilniku) JEDNOG clana ne znaci nepostovanje SVIH clanova.
'mak na konac' rekao bi nas narod..
ajde oladi,pls...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
mrgreen787 je napisao(la):
zlocko duzan si da objasnis forumasima zasto nesudis pravedno zasto banujes ljudi???? zasto nisi isti prema svim forumasima???

Ne ne, ne banujem ja "ljudi" :icon_lol: ja banujem tebe :icon_lol: Nisam isti prema svima jer ne zaslužuju svi isto :icon_lol:

zasto stitis neke pojedine clanove???

Želiš pitati, zašto sam tebe štitio? Želiš pitati zašto sam smirivao Tropica i ostale kad te više nisu mogli trpit? Hm... pa ne znam, valjda zato što sam stvarno mislio da ćeš naučiti jednom.

zasto zlocko ti si moderator i moras da vodis grizu o ovome forumu i forumasima

Wtf?

mozda zato sto ti je nik zlocko i ti si zlocest??? samo ime ti pokazuje da nisi pravedan e nije to prava stvar druze ti onda nisi za moderatot ako nisi podjednako ispravan prema svim forumasima

Wtf x 2 ?

Moram priznati da mi je jako zabavno ovo :icon_lol: Puno si me naučio makedonac, moram ti to priznati :thumb:

Evo, toliko sam dobar da sam ti odbanovo macedonia acc :icon_lol: Sad serendaj do mile volje :icon_wink: ili možda baš i ne do mile volje :evilking:

:assshaking: :b_cowboy: :assshaking: :b_cowboy: :assshaking: :vb_whip:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
odbanovo macedonia acc
:respect: zlo za toleranciju i oprost djelomični.
A ti makedonac,neka te je sramota....prvenstveno radi dosađivanja velikom dijelu forumaša,a pogotovo ovo zadnje gdje si napao člana zlo&naopako.Sram te bilo !!!
Od mene imaš ignoriranje:icon_lol:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
zlockozlokac je napisao(la):
NATURA sta sada oces da se uklucis u debatu? sjedi tamo ........kuliraj ............

p.s
ocu da napomenim da cenim i postujem forum ali nepravdu e to nikako.............e zlocko znas i sam da nisi u pravo ali sta ces sada zaglavio si pa moras da ides na taj tvoj nacin sa silu......oces neces moras si priznati da si pogresio ti..........i KADA DELIS PRAVDU BAN NA CATU NEMOJ SAMO NA MENE SLOBODNO BANUJ I DRUGE POSTO ONI SU PREKRSILI CHAT TOLKO MNOGO PUTA DA ZASLUZUJU 10 BANA ..................POZZ NEMOJ SE LJUTITI NEMRZIM NIKOGA SAMO PRICAM ISTINU...........

Dirni još jednom u naticu i JA cu ti sredit ban po IP-adresi pa nema više novih accaunta za tebe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green.herba

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
tnx zlocko sto si ispravio donekud (sto si odbanovao macedonia acaunt) , mislim da ce bit sve uredu treba jos chat da se sredi uostalom sve je od tamo zapocelo
puno toga je jasno kada netko si ispravi svoju gresku to mogu da shvatim kao da si se izvinio pred dvim forumasima za to sto si napravio
i da ti je krivo i da priznajes da si pogresio ali treba jos i chat da mi odbanujes i da mogu privatne sms da saljem i da otvaram nove teme............

drago mi je da je neka visa sila djelovala na tebi da ti je pokazala sta je pravi put i kako treba da bude pravi moderator
ostali clanovima nezelim da dodaje komentare neka si zadrze svoje misljenje za sobom ili mogu da posalju na privatnu ako vec zele da dodaju nesto u vezi ovoj temi,sva dodatna komentara o ovoj temi svi bi trebalo smatrati kao nekultura i moralna podrska na strani onoga sto je pogresio,
smatram da mozemo da produzimo sa temu sleng zargon fore i fazone balkana zahvalujem se svim koje mogu da koriste um razum i svoju intelegenciju.....................ostalima zelim da se uzdrze od suvisnih komentara .....................

p.s
u ovu temu smo ja i zlocko negledam poentu druge clanove da dodaju zacine u tudja jela zahvalujem se svim ko imaju inteligenciju i mogu da koriste um i razum a ostalima nadam se da ce shvatiti kolko skala si ispod................
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
macedonia je napisao(la):
treba jos chat da se sredi uostalom sve je od tamo zapocelo

Ništa od toga :icon_lol:
Ti stvarno misliš da sam ja popustio? Ovo sam obrisao prvo, jer mi se više nije dalo čitati tvoje gluposti, ali kasnije sam zaključio da je ovo zapravo vrlo dobro za forum, jer sad se vidi tko je što i kakav.
Čisto da te ne moram banovati iz dana u dan po 50 puta sam ti vratio prvi acc, ali bez privilegije postavljanja novih tema i privatnih poruka :icon_wink:

Uživaj! Koliko možeš :icon_wink:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Makedonac.Ajde bratko stani malo,razmisli i dosta više...Saberi jedan i jedan.Da nastavimo sa ovom temom,povuci uzde...Šta je bilo bilo je...

Dosta bre....

Dobro ti mislim...Eto